Poradnik Prezentowy 2021

Poradnik Prezentowy 2021

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, co oznacza, że za chwilę każdy, z kim będziemy się w tym czasie widzieć, zapyta się, co kupić naszemu dziecku. Jeśli rzucimy „tak naprawdę niczego nie potrzebuje”, to skazujemy się na ślepy los i gust darczyńcy, co może być dość ryzykowne. Dlatego, żeby wszystkim było łatwiej, przygotowałam Poradnik Prezentowy. W sumie znajdzie się w nim 160 prezentowych propozycji. Bardzo mi zależało na tym, żeby te propozycje były na każdą kieszeń, więc są takie za mniej więcej 20 zł i takie za ponad 2000 zł, a każda z nich jest naprawdę dobra!

Wpisy prezentowe są podzielone wiekowo od najmłodszych do najstarszych dzieci. Codziennie pojawia się jeden. Zaczynamy od niemowlaków, a skończymy na nastolatkach. Na koniec dorzucę jeszcze kilka bonusów — pomysły na prezent dla świeżo upieczonej mamy i najciekawsze polskie zabawki!

Mam nadzieję, że moje propozycje prezentowe będą pomocne :) Miłej lektury!

poradnik przeentowy
poradnik prezentowy
poradnik prezentowy
poradnik prezentowy

Większość linków do produktów, które znajdziecie we wpisach, to są linki afiliacyjne, czyli takie, na których ja zarabiam (kilka procent kwoty, którą wydajecie w danym sklepie, trafia do mnie). Nie wpływa to w żadnym stopniu na cenę, którą wy płacicie, po prostu właściciele sklepów dzielą się ze mną małą częścią swojego zysku. Dla mnie to znak, że cenicie moją rekomendację :)

Zobacz
więcej

Pomysły na prezent dla nastolatka (11+)

Pomysły na prezent dla nastolatka (11+)

Zapraszam do lektury zdecydowanie najtrudniejszego poradnika, jaki co roku tworzę! Nastolatki to wyzwanie pod każdym względem, więc nie ma powodu, dla którego szukanie dla nich prezentu miałoby być łatwe.

Poradnik Prezentowy 2022

Poradnik Prezentowy 2022

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, co oznacza, że za chwilę każdy, z kim będziemy się w tym czasie widzieć, zapyta się, co kupić naszemu dziecku.