Poradnik Prezentowy 2022

Poradnik Prezentowy 2022

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, co oznacza, że za chwilę każdy, z kim będziemy się w tym czasie widzieć, zapyta się, co kupić naszemu dziecku. Jeśli rzucimy „tak naprawdę niczego nie potrzebuje”, to skazujemy się na ślepy los i gust darczyńcy, co może być dość ryzykowne. Dlatego, żeby wszystkim było łatwiej, przygotowałam Poradnik Prezentowy. W sumie znajdzie się w nim 160 prezentowych propozycji dla dzieci i jeszcze kilkanaście dla świeżo upieczonych mam. Bardzo mi zależało na tym, żeby te propozycje były na każdą kieszeń, więc są takie za mniej więcej 20 zł i takie za ponad 2000 zł, a każda z nich jest naprawdę dobra!

Wpisy prezentowe są podzielone wiekowo od najmłodszych do najstarszych dzieci. Codziennie pojawia się jeden. Zaczynamy od niemowlaków, a skończymy na nastolatkach. Na koniec dorzucę jeszcze kilka bonusów — pomysły na prezent dla świeżo upieczonej mamy i najciekawsze polskie zabawki!

Mam nadzieję, że moje propozycje prezentowe będą pomocne :) Miłej lektury!

Większość linków do produktów, które znajdziecie we wpisach, to są linki afiliacyjne, czyli takie, na których ja zarabiam (kilka procent kwoty, którą wydajecie w danym sklepie, trafia do mnie). Nie wpływa to w żadnym stopniu na cenę, którą wy płacicie, po prostu właściciele sklepów dzielą się ze mną małą częścią swojego zysku. Dla mnie to znak, że cenicie moją rekomendację :)

Zobacz
więcej

Pomysły na prezent dla młodej mamy

Pomysły na prezent dla młodej mamy

Kobiety ciężarne i świeżo upieczone mamy często nie mają łatwego życia w czasie Świąt. Każdy się pyta o samopoczucie, termin porodu, chce dotykać brzucha albo dziecka, dzielić się własnymi pomysłami na imię, sposób karmienia, noszenia i przewijania.