PORADNIK PREZENTOWY MAMY GADŻETY 2020

PORADNIK PREZENTOWY MAMY GADŻETY 2020

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, które prawdopodobnie nie będą takie, jak zawsze. Mimo że w sumie nie wiemy z kim i gdzie będziemy mogli się w Święta spotkać, ja i tak przygotowałam dla was Poradnik Prezentowy, gdyż gdy ma się dzieci, to oczywistym staje się, po co dzieci w Wigilię ładnie się ubierają i jedzą grzybową! W tym roku mój Prezentownik jest większy niż dotychczas, znajdziecie w nim 160 pomysłów na prezent dla dziecka w każdym wieku i na każdą kieszeń (od 10 zł do 2000 zł).

Wpisy prezentowe są podzielone wiekowo od najmłodszych do najstarszych dzieci – codziennie będzie się pojawiał jeden! Ze względu na to, że wszystkie dzieci rosną (moje, jak się okazało też) to od tego roku w Poradniku Prezentowym znajdziecie specjalny wpis z pomysłami na prezent dla nastolatków (raczej takich młodszych ;)) A na początku grudnia pojawi się kilka poradnikowych bonusów :)

Mam nadzieję, że moje propozycje prezentowe będą pomocne :) Miłej lektury!

prezent dla malucha
prezent dla przedszkolaka
prezent dla starszaka
prezent dla nastolatka
prezent dla młodej mamy

Większość linków do produktów, które znajdziecie we wpisach, to są linki afiliacyjne, czyli takie, na których ja zarabiam (kilka procent kwoty, którą wydajecie w danym sklepie, trafia do mnie). Nie wpływa to w żadnym stopniu na cenę, którą wy płacicie, po prostu właściciele sklepów dzielą się ze mną małą częścią swojego zysku. Dla mnie to znak, że cenicie moją rekomendację :)

W tym roku Poradnik Prezentowy ma partnera! Jest nim Allegro, dzięki czemu mam większą pewność, że nie wykupicie od razu wszystkiego w polecanych przeze mnie sklepach, a jeśli już, to na bieżąco będę mogła was odsyłać do aktualnych ofert!

Zobacz
więcej

Pomysły na prezent dla młodej mamy

Pomysły na prezent dla młodej mamy

Kobiety ciężarne i świeżo upieczone mamy często nie mają łatwego życia w czasie Świąt. Każdy się pyta o samopoczucie, termin porodu, chce dotykać brzucha albo dziecka, dzielić się własnymi pomysłami na imię, sposób karmienia, noszenia i przewijania.

Pomysły na prezent dla nastolatka (11+)

Pomysły na prezent dla nastolatka (11+)

Zapraszam do lektury zdecydowanie najtrudniejszego poradnika, jaki co roku tworzę! Nastolatki to wyzwanie pod każdym względem, więc nie ma powodu, dla którego szukanie dla nich prezentu miałoby być łatwe.