Poradnik Wakacyjny Mamy Gadżety 2022

Poradnik Wakacyjny Mamy Gadżety 2022

Przed wami Poradnik Wakacyjny w swojej ÓSMEJ odsłonie! Samej ciężko mi uwierzyć w to, że od tylu lat przygotowuje ten Poradnik, wybierając najciekawsze i najbardziej praktyczne produkty, które mają wam ułatwiać wyjazdy z dziećmi. Jestem niesamowicie dumna z tego, że są takie gadżety, które polecam ósmy raz, bo to oznacza, że całkiem niezła jestem w te dziecięce gadżety i całkiem niezłe produkty mają niektórzy producenci, skoro od tylu lat nikt nie wymyślił niczego lepszego!

Zapraszam was więc na kolejną odsłonę Poradnika Wakacyjnego, w którym znajdziecie pewnie ze 150 gadżetów, które ułatwią wam rodzinne podróżowanie. Uwaga, nie musicie mieć ich wszystkich, po prostu wybierzcie z nich te, które najlepiej sprawdzą się w waszej rodzinie.

Jak co roku Poradnik Wakacyjny opiera się w ogromnym stopniu na linkach afiliacyjnych, a to oznacza, że jeśli coś kupicie przez linki zamieszczone w Poradniku, to ja otrzymam z tego prowizję (nie wpływa to w żadnym razie na cenę, którą płacicie wy). Będzie mi więc bardzo miło, jeśli postanowicie z tych linków skorzystać, bo jest to dla mnie wyraz, że cenicie moją pracę i moje rekomendację!

Zapraszam do lektury!

poradnik wakacyjny
poradnik wakacyjny

Zobacz
więcej

Poradnik Wakacyjny: Ochrona przed słońcem

Poradnik Wakacyjny: Ochrona przed słońcem

Ochrona przed słońcem to taki temat rzeka, można by o tym pisać prace naukowe, więc wcale nie tak łatwo jest ten temat streścić do wpisu na blogu! Ale zebrałam tutaj wszystkie najważniejsze informacje, które pomogą wam przygotować się do wakacyjnych wyjazdów z dziećmi.