Poradnik Wakacyjny Mamy Gadżety 2022

Poradnik Wakacyjny Mamy Gadżety 2022

Przed wami Poradnik Wakacyjny w swojej ÓSMEJ odsłonie! Samej ciężko mi uwierzyć w to, że od tylu lat przygotowuje ten Poradnik, wybierając najciekawsze i najbardziej praktyczne produkty, które mają wam ułatwiać wyjazdy z dziećmi. Jestem niesamowicie dumna z tego, że są takie gadżety, które polecam ósmy raz, bo to oznacza, że całkiem niezła jestem w te dziecięce gadżety i całkiem niezłe produkty mają niektórzy producenci, skoro od tylu lat nikt nie wymyślił niczego lepszego!

Zapraszam was więc na kolejną odsłonę Poradnika Wakacyjnego, w którym znajdziecie pewnie ze 150 gadżetów, które ułatwią wam rodzinne podróżowanie. Uwaga, nie musicie mieć ich wszystkich, po prostu wybierzcie z nich te, które najlepiej sprawdzą się w waszej rodzinie.

Jak co roku Poradnik Wakacyjny opiera się w ogromnym stopniu na linkach afiliacyjnych, a to oznacza, że jeśli coś kupicie przez linki zamieszczone w Poradniku, to ja otrzymam z tego prowizję (nie wpływa to w żadnym razie na cenę, którą płacicie wy). Będzie mi więc bardzo miło, jeśli postanowicie z tych linków skorzystać, bo jest to dla mnie wyraz, że cenicie moją pracę i moje rekomendację!

Zapraszam do lektury!

poradnik wakacyjny
poradnik wakacyjny

Zobacz
więcej

Poradnik Wakacyjny: Udane wakacje w ogrodzie i na działce

Poradnik Wakacyjny: Udane wakacje w ogrodzie i na działce

Nie każdemu pisane są urlopy na białych piaskach Malediwów, malowniczych zboczach Alp czy wśród szalonych atrakcji Disneylandu! Zapewne spora część rodzin spędzi tegoroczne wakacje, choć częściowo w ogrodzie, albo na działce.

Poradnik Wakacyjny: Wakacyjna apteczka

Poradnik Wakacyjny: Wakacyjna apteczka

Od dawna wiadomo (zgodnie z Prawem Murphy’ego), że jeśli nasze dzieci nie chorowały przez cały rok, to zachorują właśnie podczas wakacji. Jeśli przez cały rok chorowały, to tym bardziej oczywiste jest to, że zachorują podczas wakacji.