Poradnik Wakacyjny Mamy Gadżety 2022

Poradnik Wakacyjny Mamy Gadżety 2022

Przed wami Poradnik Wakacyjny w swojej ÓSMEJ odsłonie! Samej ciężko mi uwierzyć w to, że od tylu lat przygotowuje ten Poradnik, wybierając najciekawsze i najbardziej praktyczne produkty, które mają wam ułatwiać wyjazdy z dziećmi. Jestem niesamowicie dumna z tego, że są takie gadżety, które polecam ósmy raz, bo to oznacza, że całkiem niezła jestem w te dziecięce gadżety i całkiem niezłe produkty mają niektórzy producenci, skoro od tylu lat nikt nie wymyślił niczego lepszego!

Zapraszam was więc na kolejną odsłonę Poradnika Wakacyjnego, w którym znajdziecie pewnie ze 150 gadżetów, które ułatwią wam rodzinne podróżowanie. Uwaga, nie musicie mieć ich wszystkich, po prostu wybierzcie z nich te, które najlepiej sprawdzą się w waszej rodzinie.

Jak co roku Poradnik Wakacyjny opiera się w ogromnym stopniu na linkach afiliacyjnych, a to oznacza, że jeśli coś kupicie przez linki zamieszczone w Poradniku, to ja otrzymam z tego prowizję (nie wpływa to w żadnym razie na cenę, którą płacicie wy). Będzie mi więc bardzo miło, jeśli postanowicie z tych linków skorzystać, bo jest to dla mnie wyraz, że cenicie moją pracę i moje rekomendację!

Zapraszam do lektury!

poradnik wakacyjny
poradnik wakacyjny

Zobacz
więcej

Pierwsze narty z dzieckiem — poradnik dla rodziców

Pierwsze narty z dzieckiem — poradnik dla rodziców

Nie byłam pewna czy w tym sezonie uda nam się wyjechać na narty z dzieciakami, bo jednak sytuacja ekonomiczna, inflacja i rosnące rachunki jakoś nas nie rozpieszczają, ale wygląda na to, że tydzień zimowych ferii spędzimy we Włoszech.