Poradnik Wakacyjny 2021

Poradnik Wakacyjny 2021

Przed nami drugie wakacje, których nie możemy być w 100% pewni, bo tak do końca nie wiadomo, czy przypadkiem nie zamkną się gdzieś granice, albo nie zostaniemy znowu zamknięci w naszych domach na kwarantannie, izolacji czy po prostu na wszelki wypadek. Rok temu mieliśmy sporo wakacyjnych planów i każdy wyjazd kosztował nas dużo stresu. W tym roku nie planujemy prawie nic, nastawiamy się raczej na spontaniczne wyjazdy organizowane bez wyprzedzenia.

To są też dla nas pierwsze od 6 lat wakacje z niemowlakiem na pokładzie, więc przyznaję, że jestem bardzo podekscytowana, gdyż znowu mam okazję testować wakacyjne gadżety dla najmłodszych podróżników. I to mnie cieszy niezmiernie! Aczkolwiek już przy pierwszym przedwakacyjnym wyjeździe przypomniałam sobie o istotnej wadzie podróżowania z takim maluchem – wakacje z niemowlakiem oznaczają, że ilość bagaży, które ze sobą zabieramy na każdy wyjazd, jest widocznie większa.

Przed wami, moi drodzy czytelnicy, Poradnik Wakacyjny – czyli zbiór dziesięciu wpisów na temat tego, co może się przydać podczas wyjazdów z dziećmi na wakacje, bez względu na to, gdzie jedziemy. Znajdzie się tu też coś dla tych, którzy chcą uatrakcyjnić dzieciom wakacje spędzone we własnym ogródku! Poradnik Wakacyjny piszę co roku przede wszystkim z myślą o tych rodzicach, którzy jadą na wakacje z dzieckiem po raz pierwszy i nie do końca wiedzą, czego mogą się spodziewać. Wszystkie wpisy oparte są na moim własnym wakacyjnym doświadczeniu, a wszystko, co wam polecam, sprawdziłam osobiście!

Zachęcam też do tego, by w komentarzach dzielić się własnym doświadczeniem, gadżetami, bez których nie wyobrażacie sobie wakacji z dziećmi! Zapewne nie tylko ja z chęcią skorzystam z waszych doświadczeń.

Poradnik Wakacyjny 2021:

poradnik wakacyjny
poradnik wakacyjny

Zobacz
więcej