Cześć Nazywam się Marysia Górecka!
Jestem mamą czwórki dzieci i uwielbiam ładne rzeczy, które ułatwiają mi życie. Potrzebuję takich wynalazków, które pomagają mi w prostych macierzyńskich czynnościach, żeby znaleźć czas na rzeczy naprawdę ważne.

Co lubię?

Uwielbiam ładne rzeczy, które ułatwiają mi życie. Potrzebuję tych wynalazków, które pomagają mi w prostych macierzyńskich czynnościach, żeby znaleźć czas na rzeczy naprawdę ważne. Lubię gadżety. I bardzo mnie cieszy kiedy moja wiedza na temat tego przyziemnego rodzicielskiego ekwipunku może zostać wykorzystana przez innych. Zanim założyłam bloga, wyszukiwałam, kupowałam i używałam setki różnych przedmiotów tylko dla własnej przyjemności, ale doszłam do wniosku, że należy się tym podzielić.

Po co piszę?

Blog ma pomóc odnaleźć się innym młodym rodzicom w świecie pełnym nowych przedmiotów, które z powodu rodzicielstwa zaczynają wypełniać całą naszą czasoprzestrzeń. Mam nadzieję, że pomogą ten świat też trochę uporządkować:)

O czym piszę?

Mam ponad dziesięcioletnie doświadczenie jako mama, więc wiem, że część przedmiotów sprzedawanych młodym rodzicom jest kompletnie zbędna, wiem też, że przedmioty, które dla mnie mogą być wyrzuceniem pieniędzy w błoto, dla kogoś innego będą przedmiotami codziennego użytku. Wiem, że moje dzieci nie muszą mieć nowych rzeczy i jeśli jest taka możliwość, staram się kupować przedmioty używane, które często udaje mi się odsprzedać bez straty. Moją największą miłością są wózki dziecięce i foteliki samochodowe, ale na szczęście nie udało im się zdominować bloga.