Współpraca

Współpraca

Mamy Gadżety to blog, który od wielu lat przyciąga uwagę reklamodawców, chcących dotrzeć z atrakcyjnym i wiarygodnym przekazem do rodziców. Na przestrzeni wielu lat Marysia brała udział w kilkudziesięciu kampaniach reklamowych produktów i usług marek, które docenia. Jej rekomendacje są istotne dla wiernych czytelników, a dzięki dobrej optymalizacji bloga pod kątem SEO, blog Mamy Gadżety to także odpowiednie miejsce, by dotrzeć do odbiorców, którzy informacji na temat produktów szukają w wyszukiwarkach. Oprócz bloga istnieje także możliwość promowania marek w mediach społecznościowych bloga, a dzięki wieloletniej współpracy z profesjonalną fotografką, Agnieszką Wanat, wszystkie publikowane przez Marysię treści są przepiękne.

92000 +
odsłon bloga w skali miesiąca
31000 +
obserwujących na Facebooku
15000 +
obserwujących na Instagramie

Mamy Gadżety jest idealnym miejscem do zaprezentowania produktów przeznaczonych dla wymagających rodziców, którzy bardzo świadomie podejmują decyzje zakupowe.

Na tle innych blogów parentingowych Mamy Gadżety wyróżniają się znacznie dłuższą żywotnością wpisów produktowych. Rodzice bardzo często szukają na blogu opinii o produktach, które istnieją na rynku od dłuższego czasu. Pomimo że współpraca z blogiem nie trwa długo, to recenzja produktu czytana jest przez wiele miesięcy po publikacji.

MARKI Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACOWAŁAM

Przykładowe akcje