PORADNIK PREZENTOWY 2023

PORADNIK PREZENTOWY 2023

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, co oznacza, że za chwilę każdy, z kim będziemy się w tym czasie widzieć, zapyta się, co kupić naszemu dziecku. Jeśli rzucimy „tak naprawdę niczego nie potrzebuje”, to skazujemy się na ślepy los i gust darczyńcy, co może być dość ryzykowne. Dlatego, żeby wszystkim było łatwiej, przygotowałam Poradnik Prezentowy. W sumie znajdzie się w nim 160 prezentowych propozycji dla dzieci. Bardzo mi zależało na tym, żeby te propozycje były na każdą kieszeń, więc są takie za mniej więcej 20 zł i takie za 2000 zł, a każda z nich jest naprawdę dobra!

Poradnik Prezentowy jest podzielony wiekowo od najmłodszych do najstarszych dzieci. Mam nadzieję, że moje propozycje prezentowe będą pomocne :) Miłej lektury!

poradnik prezentowy
poradnik prezentowy
poradnik prezentowy

Większość linków do produktów, które znajdziecie we wpisach, to są linki afiliacyjne, czyli takie, na których ja zarabiam (kilka procent kwoty, którą wydajecie w danym sklepie, trafia do mnie). Nie wpływa to w żadnym stopniu na cenę, którą wy płacicie, po prostu właściciele sklepów dzielą się ze mną małą częścią swojego zysku. Dla mnie to znak, że cenicie moją rekomendację :)

Zobacz
więcej

POMYSŁY NA PREZENT DLA MŁODEJ MAMY

POMYSŁY NA PREZENT DLA MŁODEJ MAMY

Kobiety ciężarne i świeżo upieczone mamy nie mają łatwego życia w czasie Świąt. Każdy się pyta o samopoczucie, termin porodu, chce dotykać brzucha albo dziecka, dzielić się własnymi pomysłami na imię, sposób karmienia, noszenia i przewijania.

POMYSŁY NA PREZENT DLA NASTOLATKA (11+)

POMYSŁY NA PREZENT DLA NASTOLATKA (11+)

Zapraszam do lektury zdecydowanie najtrudniejszego poradnika, jaki co roku tworzę! Nastolatki to wyzwanie pod każdym względem, więc nie ma powodu, dla którego szukanie dla nich prezentu miałoby być łatwe.