POMYSŁY NA PREZENT DLA NIEMOWLAKA (0+)

POMYSŁY NA PREZENT DLA NIEMOWLAKA (0+)

Przyznam szczerze, że szukanie prezentu dla niemowlaka to dla mnie ogromna przyjemność. Zawsze przeglądam te wszystkie cudne niemowlakowe rzeczy z myślą o tym, co kupię, któremu niemowlakowi z najbliższego otoczenia! Wszystkie wybrane przeze mnie tutaj pomysły to jest to, co sama z chęcią bym wręczyła, a gdybym miała własnego niemowlaka, to z jeszcze większą chęcią bym to przyjęła.

Gdy wybieramy prezent dla niemowlaka, to warto pamiętać, że niemowlak ma do tych prezentów stosunek ambiwalentny. Przez pierwsze pół roku, wszystko, co nie jest jedzeniem lub mamą, mogłoby nie istnieć, a przez drugie pół najbardziej atrakcyjne są nie prezenty, a ich opakowania! Mimo wszystko powinniśmy pamiętać, że dobrze jest się otaczać rzeczami ładnymi, praktycznymi i rozwijającymi, i tego właśnie podczas świątecznych zakupów powinniśmy się trzymać.

Jak co roku przygotowałam listę 32 pomysłów na prezent dla niemowlaka! Oczywiście przygotowałam je z myślą o wszystkich, więc znajdziecie wśród moich propozycji zarówno świetne prezenty za 30 zł, jak i takie, które kosztują prawie 2000 zł.

Czego byście nie wybrali, to zapamiętajcie jedno – opakowanie jest niezwykle ważną częścią każdego prezentu dla niemowlaka, bo zazwyczaj jest bardziej interesujące od zawartości!

Pomysły na prezent dla niemowlaka za mniej niż 50 zł

Nie trzeba wydać fortuny, żeby kupić świetny prezent dla niemowlaka. I nie trzeba kupować produktów kiepskiej jakości, żeby kupić tani prezent. Sama jestem zwolenniczką wydawania mądrze, czyli kupowania rzeczy dobrych jakościowo, nawet jeśli będą mniej okazałe. W sklepach znajdziecie mnóstwo rzeczy, które są niedrogie, ale piękne i dobrze wykonane!

Gryzaki Natruba (1) wykonane są z naturalnego kauczuku, mają bardzo ładne wzory i są zaprojektowane tak, by łatwo było je złapać małą rączką. Można je kupić w kilku różnych wzorach i kolorach, ale mi najbardziej przypadł do gustu zielony paw. Gryzaki Natruba można kupić za 49 zł w sklepie Ekodrogeria!

Kolejnym pomysłem na niedrogi prezent dla niemowlaków jest drewniana grzechotka Heimess (2). Grzechotka wyprodukowana została w Niemczech. Przy potrząsaniu wydaje delikatny dźwięk. Kosztuje 32 zł i można ją kupić w sklepie Edukatorek.

Wspaniałym prezentem dla małych amatorów kąpieli wodnych będzie magiczna książeczka do kąpieli (3) marki Mudpuppy. W książeczce znajdują się czarno-białe obrazki, które po zanurzeniu w wodzie nabierają kolorów. Jest to naprawdę super prezent dla starszych niemowlaków. Książeczka kosztuje 49 zł (teraz jest w promocji za 43 zł) i można ją kupić w Edukatorku.

Smoczkowym maluchom można sprezentować mięciutką zawieszkę do smoczka i przytulankę (4) w jednym marki Little Dutch. Zawieszka wykonana jest z miękkiego i przyjemnego w dotyku pluszu, drewna klonowego oraz bezpiecznego silikonu. Występuje w wielu kolorach a kupić ją można za 44 zł w Edukatorku.

LINKI DO ZABAWEK WYBRANYCH PRZEZE MNIE:

(1) Gryzak Natruba – 49 zł

(2) Drewniana grzechotka Heimess – 32 zł

(3) Magiczna książeczka do kąpieli Mudpuppy – 49 zł

(4) Zawieszka do smoczka/przytulanka Little Dutch – 44 zł

Książka to zawsze dobry pomysł na prezent. Nawet jeśli kupujemy podarunek noworodkowi! Trzeba po prostu wiedzieć, co taki noworodek lubi „czytać”. Dla dzieci od urodzenia najlepsze są duże kontrastowe czarno-białe karty, na które taki noworodek po prostu się patrzy i nic więcej. W tym roku chciałam polecić wam karty kontrastowe Widzę Kształty (1) Zu&Berry! Pudełko zawiera 16 kart z prostymi obrazkami. Karty połączone są sznureczkiem, dzięki czemu można mieć je zawsze przy sobie, bez obawy, że się pogubią! Dostępne są w Edukatorku, gdzie kosztują 34,90 zł (obecnie można je kupić na promocji za 29,67 zł).

Książeczka „Raz, dwa, trzy — patrzymy” (2) to pierwsza książeczka z trzyczęściowej serii dla maluchów. Przeznaczona jest dla niemowląt, które skupiają wzrok na mocno kontrastujących, dużych obrazkach. W książeczce wykorzystano cztery kolory — biały, czarny, żółty i czerwony, czyli te, które maluchy widzą najszybciej. Książeczka kosztuje 29 zł i można ją kupić w księgarni Natuli.

Książeczka „Choinka” (3) to jedna z 4 książeczek w serii, z której pochodzi moje ulubione „Pranie”. Te książeczki mają wspaniałe ilustracje. „Choinka” pozwala zobaczyć na na ilustracjach cały proces przygotowywania do świąt i poznać wiele świątecznych tradycji. Szata graficzna jest tak ciekawa, że nawet dorosłym ciężko jest oderwać od książeczki wzrok. „Choinkę” kupicie za 35 zł w księgarni Natuli.

Absolutnie obowiązkową pozycją w biblioteczce starszego niemowlęcia jest Księga dźwięków (4). To jest gruba, kartonowa książeczka, która może być świetną pomocą do uczenia dzieci nazw różnych przedmiotów, zwierząt czy roślin i dźwięków, które one wydają (lub wydawałyby, gdyby miały głos). Warto pamiętać o tym, że przy częstym używaniu książeczka prawdopodobnie podzieli się na kilka części, ale nie będzie to przeszkadzać w dalszym użytkowaniu. Księga dźwięków kosztuje 30 zł i można ją kupić na taniaksiazka.pl.

LINKI DO KSIĄŻECZEK WYBRANYCH PRZEZE MNIE:

(1) Karty kontrastowe Widzę Kształty – 34,90 zł

(2) Raz, dwa, trzy — patrzymy – 29 zł

(3) Książeczka kontrastowa Choinka – 35 zł

(4) Księga dźwięków – 30 zł

Pomysły na prezent dla niemowlaka za mniej niż 100 zł

Jeśli chcielibyście kupić nieco droższy prezent dla niemowlaka, ale nie planujecie przekraczać 100 zł, to mam dla was kolejnych 8 świetnych pomysłów na zabawki dla niemowlaka.

prezent dla niemowlaka

Gryzaki Oli&Carol (1) to moi ulubieńcy! Absolutnie przepięknie wykonane z naturalnego kauczuku i bardzo realistyczne – naprawdę łatwo wziąć te cudne gryzaki za prawdziwe warzywa i owoce, dopiero jak się człowiek przyjrzy z bliska, to widać, że to raczej zabawka! Trochę droższe od innych produktów tego typu, ale warte swej ceny. Gryzaki Oli&Carol można kupić w Edukatorku za 89 zł.

Niemiecka marka Grimm’s tworzy przepiękne drewniane zabawki produkowane w Europie, które zachwycają lekkością, fakturą i kolorami. Nie są tanie, ale warte są każdej złotówki. Perełki Grimm’s (2) można chwytać, obracać i gryźć! Fani minimalizmu na pewno zachwycą się bezbarwnymi perełkami, spragnieni kolorów mogą kupić je w nieco bardziej szalonych wersjach wizualnych. Perełki kosztują 89 zł i można je kupić w Edukatorku.

Książeczka sensoryczna Jellycat (3) to kolejny świetny pomysł na prezent dla niemowlaka. Jest niezwykle kolorowa, szeleszcząca i uszyta z materiałów o różnych fakturach, a do tego z każdej strony wystaje jakiś ogon, który można ciągnąć, gryźć i memłać w buzi. Jednym słowem idealna książka dla niemowlaka! Książeczka kosztuje 90 zł i można ją kupić w Edukatorku.

Przytulanka z pieluszką marki Maylily (4) to jedna z ulubionych zabawek Felki w pierwszych miesiącach życia. Pieluszka w zasadzie była niezastąpiona przy usypianiu! Potem kluczowa okazała się przytulanka przyczepiona do pieluszki, która stała się gryzakiem! Bardzo wam polecam pieluszki z przytulanką polskiej marki Maylily! Super pomysł na prezent nawet dla noworodka! Kosztuje 99 zł i można ją kupić na maylily.pl.

LINKI DO ZABAWEK WYBRANYCH PRZEZE MNIE:

(1) Gryzak Oli & Carol – 89 zł

(2) Drewniane perełki Grimm’s – 89 zł

(3) Materiałowa książeczka aktywizująca Jellycat – 75 zł

(4) Przytulanka z pieluszką marki Maylily – 99 zł

prezent dla niemowlaka

Kij deszczowy Janod (1) to nieduża, przezroczysta tuba, wypełniona drobnymi kolorowymi kuleczkami. Przechylanie lub potrząsanie tubą powoduje ich przesypywanie się, a odgłos, który wydają, przypomina dźwięk kropel, spadających na ziemię podczas deszczu. Jak wszystkie zabawki marki Janod, kij deszczowy jest bardzo estetycznie wykonany. Jest to świetna zabawka dla starszych niemowlaków, przeznaczona jest dla dzieci od 6 miesiąca życia. Kosztuje 75 zł, a obecnie jest w promocji za 66 zł w Edukatorku.

Laleczka do kąpieli Lilliputiens (2) została stworzona z myślą o zabawie w wodzie. Uszyta jest z łatwego do czyszczenia i szybkoschnącego materiału. Koło można z laleczki ściągnąć. Dostępne są 3 różne laleczki kąpielowe (chłopiec Gaspard oraz dziewczynki Axelle i Lena) o długości 18 cm, więc całkiem niemałe. Jest to super pomysł na prezent dla niemowlaka, który lubi się kąpać i szuka towarzystwa do wspólnych kąpieli. Laleczki kosztują 75 zł (obecnie są w promocji za 66 zł) i można je kupić w Edukatorku.

Karty sensoryczne Janod (3) zostały stworzone z myślą o starszych niemowlakach i maluchach. W zestawie znajduje się 7 kart połączonych kółeczkiem. Jedna karta to otwierane drzwi stodoły, a na pozostałych znajdują się różne zwierzęta gospodarskie, których futerka zostały wykonane z materiałów z teksturą. Karty mają kształt domku i są dość duże (16 x 19 cm). Kółeczko jest otwierane, więc karty można też odczepić i układać na podłodze. Karty kosztują 65 zł (obecnie są w promocji za 57 zł) i można je kupić w Edukatorku.

Magnetyczni kumple (4) marki Sassy to zestaw 4 dużych klocków magnetycznych, które można ze sobą dowolnie łączyć. Każdy z klocków to inna głowa pokryta inną fakturą. Klocki można ustawiać jeden na drugim (dzięki magnesom nie jest to trudne), można przyczepiać je do metalowych przedmiotów albo ustawiać obok siebie. Klocki kosztują 89 zł i można je kupić w Edukatorku.

LINKI DO ZABAWEK WYBRANYCH PRZEZE MNIE:

(1) Kij deszczowy Janod – 75 zł

(2) Laleczka do kąpieli Lilliputiens – 75 zł

(3) Karty sensoryczne Janod – 65 zł

(4) Magnetyczni kumple Sassy – 89 zł

Pomysły na prezent dla niemowlaka za mniej niż 200 zł

Wydać 200 zł na prezent dla niemowlaka wcale nie jest łatwo, bo większość zabawek świetnej jakości można kupić za mniej niż 100 zł. Udało mi się znaleźć takie propozycje, które nie tylko są ładne i funkcjonalne, ale również warte swojej ceny.

prezent dla niemowlaka

Szumiący miś Whisbear (1) to już klasyka, której nie może zabraknąć w moim poradniku! Ta wyjątkowa zabawka świetnie sprawdzi się od pierwszych dni życia dziecka. Miś przyczepiony do łóżeczka będzie czuwał nad snem malucha, a po wykryciu płaczu włączy delikatny różowy szum, który potrafi działać cuda. Miś będzie też pomocnikiem podczas usypiania malucha. Dla mnie to jest wyprawkowy must-have, który jest też świetnym prezentem pod choinkę dla noworodka. Kosztuje 180 zł i można go kupić na amazon.pl.

Kolejnym pomysłem na prezent dla najmłodszych niemowląt jest wielofunkcyjna kostka aktywizująca Lilliputiens (2). Miękka kostka uszyta z bezpiecznych materiałów o różnych fakturach będzie wspaniałą zabawką do odkrywania różnych dźwięków i faktur, każda ze ścian kostki przyniesie maluszkowi nowe odkrycia. Dzięki długiej wstążeczce kostkę można przyczepić do szczebelków łóżeczka, wózka czy fotelika. Jest idealna dla dzieci od 3 miesiąca życia. Kosztuje 112 zł (w tej chwili jest w promocji za 99 zł) i można ją kupić w Edukatorku.

Sensoryczna zawieszka do łóżeczka Little Dutch (3) to pomysł na urozmaicenie dziecku czasu spędzanego w łóżeczku. Zawieszka uszyta jest z miękkich materiałów o różnych fakturach, a każda z jej części kryje jakąś niespodziankę – gryzak, szeleszczący materiał, lusterko, odstające metki. Jest duża – po rozwinięciu ma wymiary 75 x 15 cm, więc zajmie prawie cały bok łóżeczka niemowlęcego. Zawieszka kosztuje 149 zł i można ją kupić w Edukatorku.

Pozytywka Kids Concept (4) to miła w dotyku maskotka , która po pociągnięciu za drewniany pierścień zacznie grać kojącą melodię. Dzięki praktycznej zawieszce na rzep można ją zawiesić wszędzie tam, gdzie maluszek będzie jej potrzebował. Pozytywka kosztuje 139 zł i można ją kupić w sklepie muppetshop.

LINKI DO ZABAWEK WYBRANYCH PRZEZE MNIE:

(1) Szumiący miś Whisbear – 180 zł

(2) Wielofunkcyjna kostka aktywizująca Lilliputiens – 112 zł

(3) Sensoryczna zawieszka do łóżeczka Little Dutch – 149 zł

(4) Pozytywka Kids Concept – 139 zł

prezent dla niemowlaka

Przytulanka aktywizująca Smok Joe (1) belgijskiej marki Lilliputiens może być wspaniałą pierwszą przytulanką niemowlaka. Jest idealna i do tulenia, i do zabawy. Ma postać zielonego smoka, aż 24 cm wysokości i drewniane łapki, które mogą pełnić rolę gryzaków. Oprócz tego smok ma w zanadrzu lusterko, sporo odstających tasiemek i pętelek, a nawet grzechotkę. Przeznaczona jest dla dzieci od 9 miesiąca życia. Kosztuje 135 zł, a teraz w Edukatorku można ją kupić w promocji za 119 zł.

Kulodrom wodny Little Dutch (2) to mega pomysł na prezent dla starszych niemowląt, które uwielbiają się kąpać. Kulodrom składa się z 4 elementów przyczepianych na przyssawki (do wanny albo ściany), po których można spuszczać 4 kolorowe kulki (oraz wodę w prysznica albo kranu). Zabawka występuje w dwóch wersjach kolorystycznych (niebieskiej i różowej), więc przy odrobinie szczęścia uda się wam ją dobrać tak , by pasowała do łazienki. Kulodrom kosztuje 119 zł i znajdziecie go w Edukatorku.

Starsze niemowlaki, których głównym zajęciem jest dłubanie rękami wszędzie, gdzie tylko można na pewno wykażą zainteresowanie tablicą manipulacyjną Lilliputiens (3), a rodzice docenią jej design! Tablica z kolekcji Farma wykonana jest z drewna i można ją przyczepić np. do szczebelków łóżeczka. Ma mnóstwo różnych elementów, które odstają, szeleszczą, dzwonią, można je zaczepiać, zamykać i ciągnąć!. No po prostu prezent idealny! Kosztuje 169 zł i można ją kupić w Edukatorku (teraz w promocji za 149 zł).

Kolejny pomysł na prezent dla niemowlaka to kolorowe silikonowe klocki Triblox marki Jellystone (4). W zestawie znajduje się 9 klocków w kształcie graniastosłupów trójkątnych. Każdy klocek ma inny kolor, inną cyferkę i inną liczbę narysowanych na nim kształtów. Mogą więc służyć do budowania, nauki cyferek, kolorów i liczenia. Klocki świetnie sprawdzą się również jako zabawka do kąpieli czy jako gryzak. Zestaw klocków kosztuje 129 zł i można go kupić w Edukatorku.

LINKI DO ZABAWEK WYBRANYCH PRZEZE MNIE:

(1) Przytulanka aktywizująca Lilliputiens – 135 zł

(2) Kulodrom wodny Little Dutch – 119 zł

(3) Tablica manipulacyjna Lilliputiens – 169 zł

(4) Silikonowe klocki Triblox marki Jellystone – 129 zł

Pomysły na prezent dla niemowlaka za ponad 200 zł

Święta to doskonały moment na to, by pod choinką znalazło się coś praktycznego, na co z chęcią zrzuci się cała rodzina. Muszę przyznać, że sama do prezentowych okazji staram się podchodzić praktycznie i często większym gronem zrzucamy się na coś droższego — fotelik samochodowy czy krzesełko do karmienia. Jeśli też macie takie podejście, to mam dla was osiem propozycji!

Jeśli szukacie klasycznego prezentu dla niemowlaka, to na pewno spodoba wam się karuzela nad łóżeczko Tiny Love (1). Karuzela jest bardzo ładna, ma 3 pluszowe zawieszki w kształcie zwierzątek i kilka listków. Karuzela gra kilkanaście różnych melodii i szumów, można ustawić jak długo ma grać (maksymalnie 30 minut) i czy ma się kręcić. Można ją zamontować na łóżeczku ze szczebelkami. Kosztuje 229 zł i można ją kupić w Ekodrogerii.

Bardzo wam polecam matę kauczukową PRIME (2) polskiej marki gugu the hero. Mamy w domu 2 takie maty i uważam, że jest to najlepsza rzecz zarówno dla niemowlaków, jak i starszych dzieci (u nas na takiej macie stoi między innymi bujak good wood). Wykonana jest z naturalnego kauczuku, który amortyzuje ewentualne upadki, ale daje dobre podparcie niemowlakom, dla których podstawą rozwoju jest kontakt z twardą podłogą. Wersja PRIME ma znacznie grubszy kauczuk niż wersja PLAY. Jeśli dziecko z maty wyrośnie, to może stać się ona uroczym dywanikiem w pokoju dziecka! Mata kosztuje 429 zł i można ją kupić między innymi na guguthehero.com.

Super pomysłem na prezent dla młodszego niemowlaka, który wkrótce nabierze chęci do odkrywania świata jest drewniany stojak edukacyjny Baby Gym Little Dutch (3). Stojak wykonany jest z drewna. Na poprzeczce umieszczone są trzy wiszące, miękkie zabawki – statek, latarnia morska i ptaszek. Można tam wieszać ulubione zabawki dziecka. Idealny prezent dla niemowląt, które jeszcze nie siedzą. Stojak kosztuje 279 zł i można go kupić w Edukatorku.

A starsze niemowlaki na pewno będą zachwycone ewolucyjnym jeździkiem My first 3w1 Scoot&Ride (4). Jest to pchacz, chodzik i jeździk dla maluchów. Można go sprezentować niemowlakom, ale biorąc pod uwagę, ze większość dzieci zaczyna chodzić w 12 miesiącu życia, to tak naprawdę w całości jego potencjał wykorzystają właśnie 1-3 latki, więc to prezent na kilka lat. Dolna platforma jeździka jest obracana i może mieć albo kółka, albo specjalne nakładki do pchania (nie niszczące podłogi). Jeździk jest bardzo lekki, więc każdy maluch sobie z nim poradzi. Kosztuje 379 zł i można go znaleźć na scootandride.pl.

LINKI DO ZABAWEK WYBRANYCH PRZEZE MNIE:

(1) Karuzela do łóżeczka Tiny Love – 229 zł

(2) Mata Kauczukowa PRIME Gugu the Hero – 429 zł

(3) Stojak edukacyjny Baby Gym Little Dutch – 279 zł

(4) Jeździk 3w1 My First Scoot&Ride  – 379 zł

prezent dla niemowlaka

Zimowy śpiworek do wózka znajdziemy na prawie każdej liście wyprawkowej, więc spokojnie może stać się świątecznym prezentem dla niemowlaka. Jest to zdecydowanie najwygodniejszy gadżet na jesienne i zimowe spacery. Jednym z moich ulubionych śpiworków jest Lodger Bunker (1) — bardzo praktyczny, świetnie sprawdza się zarówno przy niemowlaku, jak i kilkulatku. Ma dwie warstwy, które można używać niezależnie i zapina się go na środku na zakładkę, a nie na zamek, co jest bardzo praktyczne. Śpiworki Lodger Bunker kosztują 499 zł i znajdziecie je w Edukatorku.

Dobre nosidełko ergonomiczne (2) kosztuje niemało. W zasadzie powinniśmy być przygotowani na wydanie około 500-700 zł, dlatego najlepiej, by przyniósł je Mikołaj. Nosidełek do wyboru jest wiele i warto sobie wcześniej o nich poczytać, a przed zakupem najlepiej jeszcze je przymierzyć — w Warszawie polecam 24hugs.pl, gdzie pod okiem doradczyń dobierzecie najlepsze nosidło dla was i waszego dziecka! Sama właśnie tam szukałam pierwszego nosidła dla Felki i stamtąd wyszłam z prześlicznym lnianym nosidłem Kavka Handy (polska marka!). Swoją drogą bardzo to nosidło polecam! Kosztuje 649 zł i można je kupić właśnie na 24hugs.pl!

Dla moich czytelniczek i czytelników sklep 24hugs przygotował zniżkę! Z kodem rabatowym: MAMYGADZETY dostaniecie 10% zniżki na wszystkie zakupy na 24hugs.pl!

Jednym z często kupowanych gadżetów dla niemowląt jest leżaczek, może być więc to dobry pomysł na prezent dla niemowlaka. Ja polecam leżaczek Bugaboo Giraffe Newborn (3), który składa się z dwóch elementów kupowanych osobno – podstawy leżaczka i leżaczka. Bugaboo Giraffe Newborn jest pięknie zaprojektowany i bardzo praktyczny, a dodatkowo można go połączyć z krzesełkiem Bugaboo Giraffe. Cały zestaw Bugaboo Giraffe Newborn kosztuje 998 zł i można go kupić na bugaboo.pl, gdzie możecie skorzystać z mojego KODU RABATOWEGO.

Krzesełko do karmienia dla niemowlaka potrafi być naprawdę sporym wydatkiem, ale jeśli możemy na nie wspólnie wygospodarować duży budżet, to moim zdaniem warto zainwestować w rozwiązanie, które będzie dziecku służyć długo. Krzesełko Bugaboo Giraffe (4) to pierwsze krzesełko tego znanego producenta wózków i muszę przyznać, że jak wszystkie produkty tej marki, wyróżnia się wizualnie na tle konkurencji. Krzesełko może posłużyć dziecku od urodzenia, aż do wyprowadzki (maksymalne obciążenie to 100 kg)! Wykonane jest z drewna bukowego i plastikowych elementów, można je kupić w 5 wersjach kolorystycznych, a dzięki dodatkowym akcesoriom będzie służył dzieciom w różnym wieku. Podstawowa wersja kosztuje 1299 zł, wersja dla siedzących niemowlaków 1897 zł, a rozbudowana jeszcze o wersję dla noworodków 2396 zł. Wszystkie produkty Bugaboo kupicie na bugaboo.pl, gdzie możecie skorzystać z mojego kodu rabatowego!

Dla moich czytelniczek i czytelników sklep bugaboo.pl przygotował zniżkę! Z kodem rabatowym: MAMYGADZETY dostaniecie 5% zniżki na wszystkie zakupy na bugaboo.pl!

LINKI DO PREZENTÓW WYBRANYCH PRZEZE MNIE:

(1) Śpiworek Lodger Bunker – 499 zł

(2) Nosidełko ergonomiczne Kavka Handy – 649 zł

(3) Leżaczek Bugaboo Giraffe Newborn – 399 zł

(4) Krzesełko Bugaboo Giraffe – 1299 zł

To wszystkie moje propozycje na prezent dla niemowlaka, w sumie w całym Poradniku znajdziecie 160 pomysłów na prezent dla dzieci w każdym wieku!

Pamiętajcie, że podsyłanie moich poradników swoim znajomym i rodzinie jest jak najbardziej pożądanym zachowaniem. Sama czynię tak od lat, dzięki czemu moje dzieci rzadko dostają w prezencie kiepskie jakościowo zabawki – bo nawet jeśli ktoś wydaje na prezent 20 zł, to jest to bardzo dobrze wydana dwudziestka!


JEŚLI INTERESUJĄ WAS PREZENTY DLA DZIECI W INNYM WIEKU, TO ZAPRASZAM DO LEKTURY POZOSTAŁYCH WPISÓW PORADNIKA PREZENTOWEGO.


Zawarte w tym wpisie linki, to linki afiliacyjne. Oznacza to, że jeśli klikając w nie, dokonasz zakupu, to ja otrzymam z tego tytułu drobną prowizję. W żaden sposób nie wpływa to na cenę, którą Ty zapłacisz, ale dla mnie będzie sygnałem, że cenisz moją rekomendację :)

Zobacz
więcej

Najlepsze pomysły na prezent z okazji 3. urodzin!

Najlepsze pomysły na prezent z okazji 3. urodzin!

Nie wiem, jak to się stało, ale moje najmłodsze dziecko, córka Felicja, ledwie niemowlak, skończyła 3 lata! Myślałam, że chociaż ona będzie bobasem przez znacznie dłuższy czas niż reszta, ale znowu się nie udało!

POMYSŁY NA PREZENT DLA MŁODEJ MAMY

POMYSŁY NA PREZENT DLA MŁODEJ MAMY

Kobiety ciężarne i świeżo upieczone mamy nie mają łatwego życia w czasie Świąt. Każdy się pyta o samopoczucie, termin porodu, chce dotykać brzucha albo dziecka, dzielić się własnymi pomysłami na imię, sposób karmienia, noszenia i przewijania.