Bizzi Growin Pod – torba dla rodziców i łóżeczko dla niemowlaka w jednym!

Bizzi Growin Pod – torba dla rodziców i łóżeczko dla niemowlaka w jednym!

Bardzo pojemna i praktyczna torba dla rodziców, która jest rownocześnie przenośnym, składanym łóżeczkiem turystycznym dla niemowląt! Idealna dla rodziców, którzy prowadzą aktywne życie towarzyskie i podróżnicze! Cena: 299,99 zł
4.1
Wygląd
5
Jakość
4
Cena
3.5

Czy są tu jacyś rodzice-włóczykije, którzy z małym dzieckiem łażą po znajomych i sporo podróżują? Bo gadżet, który dzisiaj chcę wam pokazać, jest właśnie dla tych rodziców, którzy pomimo ostrzeżeń babć, dziadków i przechodzących obok staruszek, nie siedzą z dzieckiem w domu! Gdyż torba dla rodziców Bizzi Growin Pod jest równocześnie rozkładanym łóżeczkiem turystycznym dla niemowlaków. Moja gadżeciarskie serce się w niej zakochało!

Torba dla rodziców

Bizzi Growin Pod to przede wszystkim torba, w której rodzice zmieszczą wszystkie akcesoria własne oraz dziecka niezbędne podczas spacerów czy podróży. Torba nie powala ilością kieszeni, ale jest ich dokładnie tyle, by odseparować rzeczy nasze i potomka.

bizzi growin pod

W największej kieszeni znajdziemy specjalną przegródkę na butelkę lub kubek, kieszonkę na pieluchy i chusteczki i zostanie nam jeszcze sporo miejsca na zapasowe ubranka, zabawkę czy kocyk. Mniejsza kieszeń z przodu ma dwie kontrafałdy, dzięki którym możemy ją bez obaw wypchać wszelkimi naszymi gadżetami, takimi jak portfel, telefon i klucze. Z tyłu jest jeszcze jedna płaska kieszeń, do której możemy włożyć książkę czy tablet.

bizzi growin pod bizzi growin pod

Torbę możemy nosić w ręku przy pomocy dwóch uchwytów albo na ramieniu przy pomocy regulowanego paska. Bizzi Growin Pod nie ma żadnych specjalnych uchwytów do wózka, ale można bez obaw zawiesić ją na rącze używając paska naramiennego.

bizzi growin pod

Łóżeczko turystyczne

Łóżeczko ukryte jest w największej kieszeni na środku torby. Należy odpiąć zamek i rozsunąć dwa boki torby, by naszym oczom ukazało się łóżeczko! Żeby było stabilne, należy rozłożyć i wsunąć dwa pałąki w tunele między bokami łóżeczka. Dno łóżeczka jest miękkie, ale żeby dziecku było jeszcze wygodniej, wkładamy do środka przewijak, który tutaj pełni funkcję materacyka (o wymiarach 66 × 44 cm). Łóżeczko jest stabilne i dziecko, które samodzielne nie siada, może bezpiecznie w nim spać. Boki łóżeczka uszyte są z siateczki, przez którą można obserwować dziecko.

bizzi growin pod

Jeśli będziecie mieć jakieś obawy o to, czy dziecku jest odpowiednio miękko, albo babcie wyrażą obawy, że za bardzo „ciągnie od podłogi” to po prostu stawiajcie łóżeczko na dywanie, albo na rozłożonym kocu. Należy pamiętać, by łóżeczko nie leżało w miejscu, z którego może spaść — zwłaszcza jeśli wasz maluch jest już na etapie przewracania się na boki.

bizzi growin pod

Składanie łóżeczka jest równie proste co rozkładanie — wystarczy wyciągnąć i złożyć pałąki oraz spiąć zamkiem dwie części torby.

Czy Bizzi Growin Pod ma jakieś wady?

Jak wiadomo, nie ma rzeczy idealnych, więc do Bizzi Growin Pod też można się przyczepić. Po pierwsze liczba kieszeni w torbie nie powala — fani segregowania rzeczy będą niepocieszeni, ale realiści, którzy wiedzą, że na koniec wszystko ląduje w jednej kieszeni i tak poczują, że są o dwie kieszenie za dużo.

Łóżeczko nie jest duże, więc tak naprawdę wystarczy na kilka pierwszych miesięcy życia, tak konkretniej mniej więcej na pół roku. Nie ma jednak co płakać, bo później i tak mamy torbę, z której korzystamy dłużej, poza tym dziecko siedzące może korzystać z tego łóżeczka, jak z kojca. Wyobrażam sobie sytuację, w której siedzę w jakiejś miłej kawiarni z koleżankami i sadzam malucha właśnie w tym łóżeczku. Dziecko ma tam swobodę zabawy, może siedzieć na ziemi (a nie w krzesełku), a my mamy pewność, że nie zwieje, ani nie wyliże podłogi.

Torby mogłyby być dostępne w jakiejś szerszej gamie kolorystycznej, bo poza tym ładnym szarym kolorem, jest jeszcze tylko jeden wzór w pszczółki, a marzyłby mi się jakiś granat czy oliwka!

I na koniec jedna uwaga — pusta torba Bizzi Growin wydaje się źle wyważona. Byłam tym początkowo oburzona, bo torba była ciągle przechylona do tyłu. Dopiero kiedy zaczęłam z niej korzystać (i włożyłam do niej rzeczy) okazało się, że wszystko jest w porządku — po prostu pusta torba przechyla się, bo w tylnej części znajduje się łóżeczko, ale po włożeniu kilku drobiazgów trzyma się prosto!

Ile kosztuje i gdzie można ją kupić?

Torba Bizzi Growin Pod kosztuje dokładnie 299,99 zł, czyli niewiele więcej niż najbardziej popularne torby dla rodziców. Szczerze mówiąc, byłam pewna, że będzie dużo droższa, bo w końcu za takie łóżeczko można by bez problemu zażądać więcej. Można ją kupić w najlepszych sklepach z akcesoriami dla dzieci, między innymi TUTAJ.

 

Jeśli chcesz zobaczyć inne polecane przeze mnie torby dla rodziców, to znajdziesz je TUTAJ.


Zawarte w tym wpisie linki, to linki afiliacyjne. Oznacza to, że jeśli klikając w nie dokonasz zakupu, to ja otrzymam z tego tytułu drobną prowizję. W żaden sposób nie wpływa to na cenę, którą Ty zapłacisz, ale dla mnie będzie sygnałem, że cenisz moją rekomendację :)

Przydał Ci się mój wpis? Poleć go znajomym :)

Zobacz
więcej

Makedo — narzędzia do konstruowania DIY

Makedo — narzędzia do konstruowania DIY

Jeśli sami w dzieciństwie uwielbialiście tworzyć konstrukcje z kartonu, to będziecie zachwyceni tą zabawką! Zestaw narzędzi do konstruowania Makedo, to zabawka, o której marzyliście w dzieciństwie i którą zapragniecie kupić swojemu dziecku!

Bugaboo Dragonfly — wózek stworzony do miasta

Bugaboo Dragonfly — wózek stworzony do miasta

Bugaboo Dragonfly to najnowszy model holenderskiego producenta, który ma być miejskim wózkiem przyszłości. Jeśli w związku z tym spodziewacie się, że lata i sam zajmuje się małym pasażerem, to niestety nic z tego.