Dekoracje do pokoju dzieci – plakaty My Scandi

Dekoracje do pokoju dzieci – plakaty My Scandi

Dzieci wyjechały na kilka dni, więc korzystam z okazji i zabieram się za dekorowanie ich pokoju. W końcu w nowym domu mieszkamy od kwietnia, więc już najwyższy czas pomyśleć o wzbogaceniu dużej pustej ściany w ich pokoju o coś ładnego. Rozważałam wiele różnych opcji – naklejki, materiałowe ozdoby (takie jak łapacze snów czy pompony), zdjęcia i obrazki. Stanęło na małych plakatach z motywami cyrkowymi oprawionymi w białe ramki. Plakaty z myscandi.pl wybierałam długo i jak już się zdecydowałam na te 3, które widzicie na zdjęciach, to w sklepie pojawiły się nowe, które też chciałam mieć i kolejne, i kolejne. Tak naprawdę podoba mi się tam większość motywów, więc rozważam zrobienie w pokoju dzieci „wystawy czasowej” i wymiany plakatów co sezon ;) Teraz na stronie sklepu są piękne plakaty świąteczne i tylko zdrowy rozsądek nakazuje mi ich nie kupować :)

No i mega fajne jest to, że nie musiałam wbijać żadnych gwoździ żeby powiesić ramki. Świat idzie do przodu, ziemskie lądowniki są już na komecie a ja wieszam ramki na haczyku przyklejonym do ściany! Taka technologia.

Żeby przekonać was do udekorowania ścian w waszych domach, wklejam kilka moim zdaniem najfajniejszych plakatów z My Scandi :) Zachęcam do obejrzenia wszystkiego, co dostępne jest w sklepie, bo jest tam sporo różnych (nie tylko dziecięcych) projektów, no i każdy z nich jest dostępny w kilku formatach.

DSC_1277

mr-claus-001swieta1-001plakat-black-bird-001plakat-kingarthur-001plakat-viking-bjorn-001plakat-viking-ship-001lis1-001 losie-001

Zobacz
więcej

POMYSŁY NA PREZENT DLA MŁODEJ MAMY

POMYSŁY NA PREZENT DLA MŁODEJ MAMY

Kobiety ciężarne i świeżo upieczone mamy nie mają łatwego życia w czasie Świąt. Każdy się pyta o samopoczucie, termin porodu, chce dotykać brzucha albo dziecka, dzielić się własnymi pomysłami na imię, sposób karmienia, noszenia i przewijania.

POMYSŁY NA PREZENT DLA NASTOLATKA (11+)

POMYSŁY NA PREZENT DLA NASTOLATKA (11+)

Zapraszam do lektury zdecydowanie najtrudniejszego poradnika, jaki co roku tworzę! Nastolatki to wyzwanie pod każdym względem, więc nie ma powodu, dla którego szukanie dla nich prezentu miałoby być łatwe.