Dekoracje do pokoju dzieci – plakaty My Scandi

Dekoracje do pokoju dzieci – plakaty My Scandi

Dzieci wyjechały na kilka dni, więc korzystam z okazji i zabieram się za dekorowanie ich pokoju. W końcu w nowym domu mieszkamy od kwietnia, więc już najwyższy czas pomyśleć o wzbogaceniu dużej pustej ściany w ich pokoju o coś ładnego. Rozważałam wiele różnych opcji – naklejki, materiałowe ozdoby (takie jak łapacze snów czy pompony), zdjęcia i obrazki. Stanęło na małych plakatach z motywami cyrkowymi oprawionymi w białe ramki. Plakaty z myscandi.pl wybierałam długo i jak już się zdecydowałam na te 3, które widzicie na zdjęciach, to w sklepie pojawiły się nowe, które też chciałam mieć i kolejne, i kolejne. Tak naprawdę podoba mi się tam większość motywów, więc rozważam zrobienie w pokoju dzieci „wystawy czasowej” i wymiany plakatów co sezon ;) Teraz na stronie sklepu są piękne plakaty świąteczne i tylko zdrowy rozsądek nakazuje mi ich nie kupować :)

No i mega fajne jest to, że nie musiałam wbijać żadnych gwoździ żeby powiesić ramki. Świat idzie do przodu, ziemskie lądowniki są już na komecie a ja wieszam ramki na haczyku przyklejonym do ściany! Taka technologia.

Żeby przekonać was do udekorowania ścian w waszych domach, wklejam kilka moim zdaniem najfajniejszych plakatów z My Scandi :) Zachęcam do obejrzenia wszystkiego, co dostępne jest w sklepie, bo jest tam sporo różnych (nie tylko dziecięcych) projektów, no i każdy z nich jest dostępny w kilku formatach.

DSC_1277

mr-claus-001swieta1-001plakat-black-bird-001plakat-kingarthur-001plakat-viking-bjorn-001plakat-viking-ship-001lis1-001 losie-001

Zobacz
więcej

Co kupić dziecku na pierwsze urodziny?

Co kupić dziecku na pierwsze urodziny?

Ciężko powiedzieć, jak to się stało, że Felicja ma już rok. Jak daję słowo, byłam przekonana, że tym razem uda mi się na zawsze pozostać mamą niemowlaka. Niestety okazało się, że czwarte dziecko rośnie dokładnie tak samo szybko, jak pierwsze.

Pomysły na prezent pod choinkę od Limango

Pomysły na prezent pod choinkę od Limango

Limango to jedno z moich ulubionych miejsc na zakupy w sieci! Jeśli potrzebuję kupić coś do domu, czy dla dzieci, to odruchowo najpierw sprawdzam, czy nie znajdę jakiejś super oferty na Limango, a dopiero później przeczesuję resztę internetu.