Toodeez – pudełeczko na mleczaki

Toodeez – pudełeczko na mleczaki

Nie wiem, co o tym myśleć. W końcu kolekcjonowanie wypadających fragmentów człowieka jest nieco dziwne. Z drugiej strony sama mam pukle włosów moich dzieci czy odpadnięty kikut pępowiny, więc jestem dziwna. Nie mam jeszcze żadnych planów w stosunku do mlecznych zębów moich dzieci, ale wiem, że niektórzy je zbierają, więc może ja też będę. W każdym razie dla tych co już zbierają mleczaki dzieci i dla tych, którzy mają takie plany znalazłam niesamowity gadżet :)

Toodeez to ręcznie robione pudełko na mleczaki, które na zawsze opuściły jamę ustną naszego potomka. Pudełko wygląda jak piesek, królik lub krówka, a po  jego otwarciu dostajemy się do jamy ustnej zwierzęcia, w której znajduje się 20 otworów na zęby dziecka. W otworach jest miękki wosk, w który wciska się zęby i w ten sposób nasze dziecko ma pamiątkę na całe życie. Kto wie, może jak na starość zaczną mu wypadać zęby stałe, to użyje skrupulatnie przechowywanych mleczaków żeby wypełnić ubytki ;)

Mam mieszane uczucia co do tego gadżetu (a raczej pomysłu zbierania zębów), ale Franek po zobaczeniu toodeez powiedział, że on oczywiście będzie zbierał swoje zęby do takiego pudełka. Także wiecie, ponieważ mój pięciolatek ma już szczegółowe plany w stosunku do swoich mleczaków, muszę przemyśleć kwestię zakupu tegoż gadżetu :)

toodeez_cow_01 toodeez_dog_01 toodeez_rabbit_01

Zawarty w tym wpisie link do sklepu Mama Muminka, to link afiliacyjny. Oznacza to, że jeśli klikając na niego dokonasz zakupu, to ja otrzymam z tego tytułu drobną prowizję. W żaden sposób nie wpływa to na cenę, którą Ty zapłacisz, ale dla mnie będzie sygnałem, że cenisz moją rekomendację :)

Zobacz
więcej

32 najlepsze pomysły na prezent z okazji Dnia Dziecka!

32 najlepsze pomysły na prezent z okazji Dnia Dziecka!

Do 1 czerwca został już niedużo czasu, a to oznacza, że już za chwileczkę dzieci zaczną wariować i pytać o to, co dostaną na Dzień Dziecka, albo przedstawią nam długą listę oczekiwań prezentowych, naiwnie licząc na to, że im dłuższa będzie lista, tym więcej prezentów dostaną.

Najlepsze pomysły na prezent z okazji 3. urodzin!

Najlepsze pomysły na prezent z okazji 3. urodzin!

Nie wiem, jak to się stało, ale moje najmłodsze dziecko, córka Felicja, ledwie niemowlak, skończyła 3 lata! Myślałam, że chociaż ona będzie bobasem przez znacznie dłuższy czas niż reszta, ale znowu się nie udało!