2. urodziny bloga (mam dla was prezenty!)

2. urodziny bloga (mam dla was prezenty!)

Nie jestem w stanie uwierzyć, że dzisiaj „Mamy Gadżety” obchodzą drugie urodziny. Z jednej strony czuję się tak jakbym pisała bloga połowę, a nie zaledwie sześć setnych życia, z drugiej strony dwuletni blog to tak naprawdę jeszcze dziecko. Nie mniej jednak bardzo się cieszę, że w tak krótkim czasie udało mi się stworzyć miejsce, które nie tylko jest przyjemne dla oka, ale również pożyteczne dla czytelników. Na początku zakładałam, że ma być to tylko i wyłącznie blog o gadżetach, później pojawiły się moje rodzicielskie przemyślenia, które okazały się dla was na tyle bliskie, że najczęściej zostawialiście komentarze „O BOŻE! Mam tak samo”, co było dla mnie miłą informacją, że nie tylko ja nie jestem idealna. Jednak najbardziej cieszy mnie fakt, że szaloną wręcz popularnością cieszą się wpisy o byciu wielodzietnym. Rozumiem dlaczego. Czekacie po prostu na moment, w którym przyznam „OK. Troje to jednak za dużo.” :)

W ramach świętowania urodzin na blogu pojawi się parę nowości, co mam nadzieję, już wkrótce sami zobaczycie. Możecie być pewni, że staram się spełniać wasze prośby, o których pisaliście w ankiecie, więc mam nadzieję, że będziecie zadowoleni.

Ale to, co dzisiaj jest najważniejsze to urodziny, a na urodzinach najważniejsze są oczywiście prezenty :D Ponieważ ja dostaję ich od was codziennie tysiące (bo każde wasze wejście na bloga, komentarz, mail czy polubienie wpisu jest prezentem), to dzisiaj ja mam prezenty dla was!

Przeglądałam ostatnio blogowe statystyki i moim oczom ukazała się lista 6 najbardziej aktywnych czytelniczek — takich, które w ciągu ostatniego roku najczęściej komentowały moje wpisy i dla tej szóstki mam przygotowane prezenty.

Dlatego bardzo proszę Asię, Markdottir, Agnieszkę, Martę, Agnieszkę i Maję o odpisanie na maila :)

A pozostali czytelnicy czytają dalej:

URODZINOWY KONKURS

W ramach podziękowań za wspólne dwa lata chciałam obdarować was produktami (i usługami), które chwaliłam na blogu. Jestem pewna, że będziecie zachwyceni!

Żeby wziąć udział w konkursie, należy na swoim własnym profilu na Facebooku lub Instagramie opublikować zdjęcie (lub film), które przedstawia wasze RODZICIELSTWO BEZ PHOTOSHOPA. Odpuścicie więc tym razem układanie włosów, zakładanie czystych ubrań i pozowanie z domowej roboty smoothie w idealnie wysprzątanym domu. Chodzi o obnażenie prawdy o tym, jakimi naprawdę jesteśmy rodzicami, w grę wchodzi więc bałagan, obiad z mikrofali i utytłane dzieciory. Takich zdjęć już dzisiaj powinniście mieć całkiem sporo w waszych telefonach :D

Żeby zdjęcia wzięło udział w konkursie, to trzeba dołączyć do niego hasztag #mamygadzety oraz hasztag z wybraną przez was nagrodą (szczegóły poniżej). Jeśli publikujecie je na FB to dodatkowo oznaczcie fanpage bloga (@mamygadzety).

Pamiętajcie o tym, żeby zdjęcie było widoczne publicznie, bo jeśli będzie tylko dla znajomych, to ja go nie zobaczę i nie ocenię! Zdjęcia/filmy zamieszczajcie na FB i Insta do czwartku, 12 marca.

W piątek 13 marca wybiorę te wasze utwory artystyczne, które spodobają mi się najbardziej, a mój wybór ogłoszę na blogu oraz na Facebooku i Instagramie.

A teraz najważniejsze czyli NAGRODYNagrodę każdy z was może sam sobie wybrać spośród 7 różnych propozycji. Swój wybór komunikujecie poprzez użycie odpowiedniego hasztaga przy zdjęciu konkursowym.

5 absolutnie boskich szumisiów w 3 wersjach kolorystycznych do wyboru

szumis

5 Przecudnych kompletów ubranek dziecięcych od titot w kilkunastu wzorach do wyboru

Untitled-1

5 personalizowanych kocyków od peticado w 5 wzorach do wyboru

Untitled-1

3 urocze zestawy od close w kilkunastu wzorach do wyboru

Untitled-1 (2)

3 zestawy jack n’jill dla czyściochów w kilku wersjach smakowo-kolorystycznych

Untitled-1 (1)

Konsultacje chustowe w Warszawie z zamotani.pl

zamotani

Przegląd szafy lub zakupy w Warszawie ze Style Doctor

styledoctor

Żeby nie było płaczu i lamentu podaję przykład prawidłowo oznaczonego zdjęcia przy wybraniu jako nagrody zestawu close: #mamygadzety #close — na FB dodatkowo dodajecie @mamygadzety.pl .Mam nadzieję, że wszyscy rozumieją :)

 

No to 3,2,1… nie róbcie się na bóstwo i wrzucajcie zdjęcia. Czekam!

 

Takie tam informacje okołoregulaminowe:

W konkursie można zgłaszać się kilkukrotnie, ale tylko raz do każdej z nagród (czyli w sumie każdy może opublikować maksymalnie 7 różnych zgłoszeń). Wyłonieni przeze mnie laureaci muszą do 20 marca przysłać na marysia@mamygadzety.pl maila z danymi do wysyłki i kontaktu. Wysyłka realizowana jest tylko na terenie Polski. Zamotani oraz Style Doctor świadczą swoje usługi na terenie Warszawy.

Zestaw titot to legginsy, bawełniana czapka, paputki.

Zestaw close to majtki treningowe, śliniak, kąpielówki dla maluchów

Zestaw jack n’jill to szczoteczka do zębów, pasta do zębów, kubeczek, kosmetyczka

Konsultacje chustowe obejmują spotkanie z jedną osobą na terenie Warszawy.

Spotkanie ze stylistką obejmuje przegląd szafy lub zakupy ze stylistką na terenie Warszawy.

Zobacz
więcej

Weekend z dziećmi w Gdańsku

Weekend z dziećmi w Gdańsku

Kiedy kilka miesięcy temu Instytut Kultury Miejskiej w Gdańsku zaprosił nas na długi sierpniowy weekend do tego przepięknego miasta, to nawet sobie nie wyobrażałam, jak wspaniały to będzie wyjazd i ile się tam będzie w tym czasie działo.