b.box – pudełko na akcesoria do przewijania

b.box – pudełko na akcesoria do przewijania

Bardzo praktyczne pudełko na akcesoria do przewijania, ze specjalnym pojemnikiem na mokre chusteczki i miejscem na pieluchy. Cena: 89 zł
4.6
Wygląd
5
Jakość
5
Cena
4

Nie lubię toreb na pieluchy. Mam takie wrażenie, że kiedy kobieta zostaje matką to ma obowiązek przez następne 3 lata zamienić swoje torebki na torbę na pieluchy, w której będzie miała wygospodarowaną kieszonkę na swoje przedmioty, a całą resztę zaanektuje mały potwór i jego pieluchy, chusteczki, woreczki, śliniaczki, łyżeczki, kubeczki i ubrania na zmianę. Dla mnie zawsze było to niepojęte, chociaż starałam się temu podporządkować. Miałam 2 różne torby na pieluchy i każda z nich niestety była torbą na pieluchy z kieszonką dla mnie. Po pewnym czasie wróciłam do swoich dużych torebek. Niestety niewiele to pomogło, bo kiedy otwierałam torbę, to najpierw wysypywały się z niej akcesoria dziecięce a gdzieś na samym dnie leżał mój kalendarz albo telefon.

Na szczęście całkiem niedawno okazało się, że ktoś miał pomysł na alternatywę do toreb i to pomysł całkiem udany. Przedstawiam wam b.box – pudełko na akcesoria do przewijania. Pudełko jest wykonane z plastiku i jest dosyć spore (tzn. takie, żeby zmieściła się tam pieluszka na długość i szerokość), ale bez problemu mieści się do damskiej torebki (oczywiście nie uda wam się tego wcisnąć do kopertówki). W jednej części pudełka mieszczą się wilgotne chusteczki (które przekładamy sobie tam z jakiegoś większego opakowania), a z drugiej strony mamy bardzo ładną matę do przewijania i miejsce na pieluchy (spokojnie mieszczą się dwie pieluchy w rozmiarze 4). Całość łatwo się zamyka i otwiera. Dostęp do chusteczek jest z dwóch stron (od wewnętrznej i zewnętrznej strony pudełka). Ja do pudełka wkładam też jednorazowe śliniaki i płaską łyżeczkę. Cena moim zdaniem nie jest wygórowana, bo pudełko kosztuje 89 zł. Jeśli potraktujemy je jako alternatywę do torby na pieluchy, to cena jest bardzo atrakcyjna, bo za popularną torbę skip hop trzeba zapłacić ok. 250 zł.

Pudełko w środku Wszystko co mieści mi się w pudełku

Jedyną wadą jest fakt, że do tego pudełka nie da się zmieścić butelki, ubrań na zmianę i tego wszystkiego co czasami się dodatkowo przydaje, no ale wtedy pudełko byłoby wielkości torby na pieluchy, więc straciłoby rację bytu :)

Pudełko można kupić w kilku wersjach kolorystycznych dla chłopca i dziewczynki, ale są też bardziej neutralne kolory. Do każdego pudełka dołączona jest mata do przewijania w różne wzory (w zależności od koloru pudełka). Można je kupić między innymi TUTAJ.

Dostęp do chusteczek z zewnątrz pudełka Dostęp do chusteczek od wewnątrz

Moim zdaniem jest to gadżet idealny dla tych rodziców, którzy nie przepadają za torbami na pieluchy ale od czasu do czasu muszą przewinąć swoje dziecko poza domem. Ja pudełko absolutnie uwielbiam i jest to chyba najlepszy gadżet jaki kiedykolwiek miałam. Dzięki niemu moja torba należy do mnie, a dziecięce akcesoria są w jednym estetycznym pudełku (no oprócz butelki, ale tego do pudełka nie wcisnę :)). Oczywiście pudełko sprawdzi się również u tych rodziców, którzy korzystają z torby na pieluchy, ale nigdy  nie mogą w niej znaleźć akcesoriów do przewijania :)

Jeśli chcecie zobaczyć jak pudełko działa w praktyce to zapraszam do obejrzenia mojego gościnnego występu w domowa.tv :)

Zobacz
więcej

Makedo — narzędzia do konstruowania DIY

Makedo — narzędzia do konstruowania DIY

Jeśli sami w dzieciństwie uwielbialiście tworzyć konstrukcje z kartonu, to będziecie zachwyceni tą zabawką! Zestaw narzędzi do konstruowania Makedo, to zabawka, o której marzyliście w dzieciństwie i którą zapragniecie kupić swojemu dziecku!

Bugaboo Dragonfly — wózek stworzony do miasta

Bugaboo Dragonfly — wózek stworzony do miasta

Bugaboo Dragonfly to najnowszy model holenderskiego producenta, który ma być miejskim wózkiem przyszłości. Jeśli w związku z tym spodziewacie się, że lata i sam zajmuje się małym pasażerem, to niestety nic z tego.