Kosmetyczka Trunki

Kosmetyczka Trunki

Bardzo praktyczna, ładna i łatwa w obsłudze dla małych dzieci. Cena: 39 zł
4.6
Wygląd
5
Jakość
5
Cena
4

Kosmetyczka Trunki to gadżet typu “bez niego nie umrę, ale jest taki ładny, że chyba go kupię”. Ja kupiłam kosmetyczkę w czasach przedporodowego pakowania się do szpitala, kiedy okazało się, że muszę zabrać ze sobą wszystkie kosmetyki oraz pół apteki. Miałam własną kosmetyczkę, do której poza moim ekwipunkiem nie zmieścił się worek artykułów pielęgnacyjnych dla dziecka. Bardzo szybko doszłam do wniosku, że na pewno ktoś produkuje ładne kosmetyczki dla dzieci, no i oczywiście mój gadżetowy zmysł mnie nie zawiódł :)

Kosmetyczka Trunki jest śliczna i bardzo praktyczna. Można ją kupić w dwóch wersjach kolorystycznych różowo-fioletowej oraz zielono-niebieskiej. Kosmetyczka wykonana jest z wodoodpornego i elastycznego neoprenu, zapinana jest na zamek, a w środku znajduje się malutka kieszonka, klips oraz dodatkowa przezroczysta torebka (idealna do zapakowania kosmetyków do bagażu podręcznego w samolocie). Kosmetyczka zaprojektowana jest w taki sposób, że 2 latek spokojnie sobie poradzi z jej pakowaniem, zamykaniem i otwieraniem. Ogromną zaletą jest dość duża pojemność kosmetyczki (ja czasami pakuję tam kosmetyki dla dwójki i wszystko elegancko się mieści).

trunki

Poza tym taka „własna” kosmetyczka zachęca dzieci do bycia samodzielnym i naśladowania dorosłych. Dzieci same chętnie pakują własne kosmetyczki, chętnie też z nich korzystają.

Kosmetyczka kosztuje 39zł i biorąc pod uwagę jej trwałość jest to niewiele. W czasie kiedy Lila cały czas używa jednej kosmetyczki (16 miesięcy, praktycznie każdy weekend w podróży), Franek zdążył „przerobić” kilka różnych dyskontowych torebek, plecaczków i innych opakowań na kosmetyki. Z całą pewnością jego „kosmetyczki” kosztowały nas znacznie więcej niż 39zł. Chociaż z punktu widzenia Franka, produkt nie zawierający podobizny Spidermana jest nic niewarty ;)

Jeśli jesteście rodziną mobilną i szukacie dobrego opakowania na tuzin dziecięcych akcesoriów kosmetycznych, to bardzo polecam Trunki. Szczególnie jeśli macie już większe dzieci, które z chęcią samodzielnie będą z niej korzystać (a samodzielność dziecka jest kluczem do wolności rodzica!).

Zobacz
więcej

Makedo — narzędzia do konstruowania DIY

Makedo — narzędzia do konstruowania DIY

Jeśli sami w dzieciństwie uwielbialiście tworzyć konstrukcje z kartonu, to będziecie zachwyceni tą zabawką! Zestaw narzędzi do konstruowania Makedo, to zabawka, o której marzyliście w dzieciństwie i którą zapragniecie kupić swojemu dziecku!

Bugaboo Dragonfly — wózek stworzony do miasta

Bugaboo Dragonfly — wózek stworzony do miasta

Bugaboo Dragonfly to najnowszy model holenderskiego producenta, który ma być miejskim wózkiem przyszłości. Jeśli w związku z tym spodziewacie się, że lata i sam zajmuje się małym pasażerem, to niestety nic z tego.