Prince Lionheart – mieszadełko do mleka i kaszki

Prince Lionheart – mieszadełko do mleka i kaszki

Mało praktyczne mieszadełko do kaszki, ja pomimo wielu podejść wolę wymieszać butelkę ręcznie. Cena: 29zł.
3
Wygląd
3
Jakość
3
Cena
3

W ferworze zakupów przez Internet czasami ciężko mi się powstrzymać, bo do tego wirtualnego koszyka tak ładnie wszystko się mieści, no i płaci się kartą, więc też za bardzo nie widać znikających z portfela złotówek. Potem dostaje paczkę, otwieram ją i ku mojemu zdumieniu znajduję w środku absolutnie niepotrzebne rzeczy. Na szczęście chwilę później orientuje się, że mogę je zwrócić i zapomnieć o tej pomyłce. Tak było setki razy, tak też było z mieszadełkiem do mleka w proszku marki Prince Lionheart. Zakupiłam je za 29zł w czasie, kiedy moje chowane na sztucznym mleku dziecko wypijało codziennie litry mieszanki. Mój dzień zaczynał się od gotowania wody, a kończył na myciu butelki. W kółko: butelka, ciepła woda, miarka do mleka i potrząsanie butelką w celu wymieszania posiłku, a później delektowanie się minutą ciszy, podczas której pierworodny miał zajętą buzię.

Kiedy zobaczyłam w Internecie mieszadełko do mleka w proszku od razu chciałam je mieć – w końcu zamiast potrząsania butelką, będę mogła mieszać mleko nowocześnie i z godnością osobistą. No i faktycznie mieszałam je z godnością, ale dosyć szybko (po pierwszym użyciu) doszłam do wniosku, że potrząsanie butelką po pierwsze jest szybsze, po drugie skuteczniejsze, po trzecie zapewnia mi aktywność fizyczną. Kroplą, która przelała czarę był fakt, że mieszadełko nie sprawiało wrażenia solidnego – taka plastikowa zabawka.

Dla równowagi wymienię też plusy mieszadełka – jest małe, i można się nim wylansować na nowoczesnego rodzica :)

Jeśli macie już wszystko dla swojego dziecka a głód zakupowy nadal nie jest zaspokojony, albo jesteście uzależnieni od gadżetów to na pewno mieszadełko wam się przyda. Wszystkie pozostałe osoby powinny wychować dzieci na porządnych ludzi bez posiadania tego gadżetu ;)

Jeśli chcecie zobaczyć jak mieszadełko działa w praktyce, to zapraszam do obejrzenia mojego gościnnego występu na vlogu domowa.tv :)

Zobacz
więcej

Makedo — narzędzia do konstruowania DIY

Makedo — narzędzia do konstruowania DIY

Jeśli sami w dzieciństwie uwielbialiście tworzyć konstrukcje z kartonu, to będziecie zachwyceni tą zabawką! Zestaw narzędzi do konstruowania Makedo, to zabawka, o której marzyliście w dzieciństwie i którą zapragniecie kupić swojemu dziecku!

Bugaboo Dragonfly — wózek stworzony do miasta

Bugaboo Dragonfly — wózek stworzony do miasta

Bugaboo Dragonfly to najnowszy model holenderskiego producenta, który ma być miejskim wózkiem przyszłości. Jeśli w związku z tym spodziewacie się, że lata i sam zajmuje się małym pasażerem, to niestety nic z tego.