Shoeps czyli sznurówki nie tylko dla maluchów

Shoeps czyli sznurówki nie tylko dla maluchów

Jeszcze pod koniec ciąży obiecałam wpis na temat nowości rynkowych prezentowanych na targach dziecięcych Kind und Jugend w Kolonii. Ponieważ znalazłam trochę czasu, to obejrzałam sobie wszystkie produkty, które w tym roku otrzymały nagrodę Innovation Award – jak sama nazwa wskazuje nagrodę dla najbardziej innowacyjnych produktów. Miałam nadzieję, że będę mogła pokazać wam świetne pomysły na nowe produkty. Niestety, z przykrością informuję, że znalazłam tylko 2 produkty (z kilkunastu nagrodzonych), które moim zdaniem faktycznie zasługują na nagrodę za innowacyjność. Pierwszy to Doona, czyli foteliko-wózek, o którym już pisałam TUTAJ, a drugi to Shoeps czyli elastyczne sznurówki. Mogłabym napisać, o tym, że już kolejny rok z rzędu większość produktów wyróżnionych tą nagrodą tak naprawdę nie ma albo nic wspólnego z innowacyjnością, albo jest to innowacyjność, która nie przynosi rodzicom i dzieciom żadnych korzyści. Ale nic takiego nie napiszę, skupię się pozytywach i pokażę wam te fajowe sznurówki, które tak bardzo mi się spodobały :)

Nie wiem ile mieliście lat, kiedy nauczyliście się wiązać buty, ale ja miałam mniej więcej 5-6. Do tego czasu królowały buty na rzepy, albo wsuwane – takie, które małe dziecko jest w stanie założyć samodzielnie. Ja ciągle ubolewam nad tym, że kupując dzieciom buty mam wybór ograniczony do tych zapinanych na rzep, bo jest tyle ładnych sznurowanych butów. Dlatego bardzo podoba mi się ten wynalazek – elastyczne sznurówki, które umożliwią noszenie butów na sznurówki bez tradycyjnych sznurówek :) Sznurówek Shoeps się nie wiąże tylko zaczepia o dziurki – wystarczy zamontować je raz, a potem zakłada się buty bez żadnego wiązania, przyczepiania czy innego mocowanie – Shoeps są na tyle elastyczne, że buty można założyć bez żadnego problemu.

shoeps-step-by-stepShoeps nie jest przeznaczony tylko dla dzieci, więc dorośli też mogą w ten sposób ozdabiać swoje buty. Oczywiście używając Shoeps nie zapominamy o tym, żeby nauczyć dzieci wiązać buty, bo ta umiejętność zawsze im się przyda.

Zostawiam was więc ze zdjęciami tych super sznurówek, a ja udaję się na poszukiwanie sklepu, który nie tylko mi je sprzeda, ale też przyśle do Polski :) Szczęściarze z Wielkiej Brytanii mogą kupić je TUTAJ, a mieszkańcy Holandii TUTAJ.

originalPreviewJW originalPreviewJW (1) shopes-pink-2-960x600 shoeps-white-orange-960x600 shoeps-shoes-3957 shoeps-cloase-up

 

Zobacz
więcej

32 najlepsze pomysły na prezent z okazji Dnia Dziecka!

32 najlepsze pomysły na prezent z okazji Dnia Dziecka!

Do 1 czerwca został już niedużo czasu, a to oznacza, że już za chwileczkę dzieci zaczną wariować i pytać o to, co dostaną na Dzień Dziecka, albo przedstawią nam długą listę oczekiwań prezentowych, naiwnie licząc na to, że im dłuższa będzie lista, tym więcej prezentów dostaną.

Najlepsze pomysły na prezent z okazji 3. urodzin!

Najlepsze pomysły na prezent z okazji 3. urodzin!

Nie wiem, jak to się stało, ale moje najmłodsze dziecko, córka Felicja, ledwie niemowlak, skończyła 3 lata! Myślałam, że chociaż ona będzie bobasem przez znacznie dłuższy czas niż reszta, ale znowu się nie udało!