Siatka do wózka Childress czyli genialny dodatek do parasolki

Siatka do wózka Childress czyli genialny dodatek do parasolki

Bardzo praktyczny pomysł na zwiększenie pojemności małego wózka. Super się sprawdza przy parasolkach. Cena: ok. 45 zł.
4.3
Wygląd
4.5
Jakość
4.5
Cena
4

Matki często borykają się z problem niedostosowania ilości niesionych przedmiotów do pojemności zabranych ze sobą toreb. Nie bez przyczyny ważnym czynnikiem przy wyborze wózka dziecięcego jest wielkość kosza – zazwyczaj życzenie jest takie, żeby zmieściło się tam wszystko. Niestety torby bez dna są trudno dostępne i musimy sobie jakoś inaczej radzić (najczęściej poprzez upychanie niezwykle niezbędnych rzeczy oraz zrobionych przy okazji zakupów w wózku i kilku torbach ciągniętych za sobą). O ile korzystając z dużych wózków dziecięcych najczęściej mamy do dyspozycji kosze o bardzo dużej pojemności i łatwej dostępności, o tyle zmiana wózka na parasolkę zazwyczaj zaczyna się od rozczarowania jego powierzchnią nośną – kosze są małe i trudno dostępne, a obciążenie rączek torbami powoduje jego wywrotkę, jeśli w wózku akurat nie znajduje się nasze dziecko. Nie wspominając o braku możliwości złożenia wózka bez wyciągnięcia wszystkiego z kosza. Taka jest cena, za posiadanie małego i lekkiego wózka.

siatkapozlozeniu

Na szczęście na świecie są ludzie, którzy mają pomysły na rozwiązanie tych małych niedogodności i determinację żeby pomysł wcielić w życie. Bardzo skutecznym pomysłem na zwiększenie powierzchni nośnej małych wózków jest siatka do wózka marki Childress, którą w bardzo łatwy sposób montuje się przy pomocy dwóch rzepów z boku wózka. Siatka jest dość pojemna, bardzo łatwo dostępna i płaska, przez co nie zabiera w ogóle miejsca. Co najważniejsze wózek można złożyć razem z siatką, bez zgniatania rzeczy, które są w środku. Dodatkowo wieszając siatkę na bocznej części stelaża nie obciążamy jego rączek i nie ryzykujemy wywrotki. Ponieważ wózek ma dwa boki, to można z każdej strony powiesić jedną. Same plusy :)

siatka 1

Cena jest przystępna, bo za porządnie wykonaną siatkę Childress zapłacimy ok. 45 zł. W przeszłości używałam takich bardziej tradycyjnych siatek do wózka zakupionych w markecie, montowanych na rączce i muszę przyznać, że siatka Childress jest dużo lepiej wykonana i dużo bardziej praktyczna.

Polecam każdemu, kto nie jest w stanie zmieścić swoich najpotrzebniejszych przedmiotów pod wózek i do własnej torby. Na pewno świetnie się sprawdzi.

Zobacz
więcej

Podpisane.pl – sposób na podpisanie rzeczy

Podpisane.pl – sposób na podpisanie rzeczy

O podpisane.pl usłyszałam w telewizji śniadaniowej — pomysł na sprzedawanie naklejek i naszywek na rzeczy maluchów był odpowiedzią na ciągłe gubienie się rzeczy dziecka w żłobkach i przedszkolach.

Chicco Next2Me Forever — czyli dostawka nie tylko dla niemowląt

Chicco Next2Me Forever — czyli dostawka nie tylko dla niemowląt

Kiedy zobaczyłam dostawkę Chicco Next2Me Forever po raz pierwszy, miałam w domu noworodka i planowałam, że z dostawki do naszego łóżeczka będziemy korzystać maksymalnie 6 miesięcy, więc nawet nie myślałam, by taka duża dostawka, jak model Forever, sprawdziła się u nas w domu.