BÉABA – smoczek do butelek

BÉABA – smoczek do butelek

Pomysł dobry, ale ponieważ wykonanie jest francuskie, to smoczek jest kompatybilny z francuskimi butelkami, które mają inną szerokość gwintu. Cena: 29zł
3.3
Wygląd
4.5
Jakość
1
Cena
4.5

Czasami jest tak, że widząc jakiś gadżet myślę sobie: „jej to fantastyczne, że ktoś to w końcu wyprodukował, tyle razy myślałam o czymś takim” i oczywiście od razu przystępuje do zakupu owego ułatwiacza życia. Tak też było ze smoczkiem do butelek BÉABA. Pomysł genialny – zróbmy smoczek, który można założyć na zwykłą butelkę wody mineralnej, tak żeby brak butelki czy kubeczka na spacerze/wyjeździe z dzieckiem nie stanowił problemu.

Smoczek Beaba
Smoczek Beaba

W trakcie naszej dwutygodniowej podróży przydawał się on co najmniej raz dziennie – bo zapomniałam butelki, bo butelka była po mleku i nie miałam jej gdzie umyć, bo Lila chciała pić z normalnej butelki jak Franek. Niestety ze smoczkiem był jeden znaczący problem – pomimo zapewnień, że pasuje na każdą butelkę wody mineralnej, w trakcie naszej podróży przez Polskę, Niemcy, Szwajcarię, Włochy, Austrię i Czechy znaleźliśmy JEDNĄ butelkę na której dało się zamontować smoczek – butelkę wody Evian. Wrodzona złośliwość pragnie zaznaczyć, że BÉABA to francuska firma, i faktycznie dla Francuzów butelka Evian może oznaczać wszystkie butelki ;)

Oczywiście nie byliśmy w stanie kupić butelki każdej marki wody mineralnej, ale myślę, że w sumie przetestowaliśmy około 15 różnych butelek – z tych polskich był to Żywiec i Staropolanka (próbowałam też z Coca-Colą) i niestety smoczek nie pasował na nic innego poza Evian.

Plusem smoczka jest jego cena, bo kosztuje tylko 29zł, do tego bardzo łatwo się smoczek nakręca na te właściwe butelki. Tak więc ten fantastyczny w zakresie idei gadżet polecam wszystkim tym, którzy żyją w państwach, o wysokim stopniu dystrybucji wody Evian, w przeciwnym razie możecie albo tak jak my pilnować jak oka w głowie butelki po wodzie Evian, którą dostaliśmy w Genewie, albo poszukać innych gadżetów :)

Zobacz
więcej

Makedo — narzędzia do konstruowania DIY

Makedo — narzędzia do konstruowania DIY

Jeśli sami w dzieciństwie uwielbialiście tworzyć konstrukcje z kartonu, to będziecie zachwyceni tą zabawką! Zestaw narzędzi do konstruowania Makedo, to zabawka, o której marzyliście w dzieciństwie i którą zapragniecie kupić swojemu dziecku!

Bugaboo Dragonfly — wózek stworzony do miasta

Bugaboo Dragonfly — wózek stworzony do miasta

Bugaboo Dragonfly to najnowszy model holenderskiego producenta, który ma być miejskim wózkiem przyszłości. Jeśli w związku z tym spodziewacie się, że lata i sam zajmuje się małym pasażerem, to niestety nic z tego.