Łazienkowy organizer na zabawki Boon

Łazienkowy organizer na zabawki Boon

Bardzo porządnie wykonany, praktyczny i ładny pojemnik na zabawki kąpielowe. Do zawieszenia nad wanną, lub pod prysznicem. Z praktyczną półką na mydło i szampon dla dzieci. Cena: 208 zł
3.6
Wygląd
5
Jakość
5
Cena
1

Każdy, kto ma dziecko, wie czym różni się łazienka w domu z dziećmi od łazienki w domu bez tych szkodników. Niby plany były takie, że potomek ma swój pokój i tam znajdują się wszystkie jego zabawki, no ale ten plan jest już dawno nieaktualny, bo miliony zabawek wyszły z pokoju i okupują salon, kuchnię i łazienkę. Z zabawkami w salonie rodzice dzielnie walczą, najpierw wynosząc je co wieczór do pokoju dziecka, a po jakimś czasie kupują ładny pojemnik na zabawki w salonie. Z zabawkami łazienkowymi walka jest w zasadzie z góry przegrana, bo zabawki po kąpieli są mokre, więc nie ma możliwości trzymać ich gdzieś poza tym pomieszczeniem. Trzeba znaleźć dobry sposób na ich przechowywanie, żeby leżały w jednym miejscu, miały szansę wyschnąć (inaczej spleśnieją) i ładnie wyglądały (bo wiecie, obstawienie zabawkami każdego poziomego kawałka łazienki nie wygląda dobrze).

U nas po przeprowadzce pojawił się problem kąpielowych zabawek. Wcześniej trzymaliśmy je w pojemnikach MEBBY, ale w obecnej łazience nie bardzo było je gdzie postawić, tak żeby były w zasięgu rąk dzieci. Wanna jest z 3 stron otoczona ścianą i jedyną opcją było zawieszenie czegoś na niej. Tak trafiłam na łazienkowe organizery marki BOON.

DSC_3238

Te dość duże pojemniki w kształcie żaby, biedronki i wieloryba mocuje się na łazienkowej ścianie za pomocą taśmy albo śrubek (wybrałam taśmę, bo strasznie słaba jestem w wierceniu :)). Tułów zwierzątka jest ściągany i to on stanowi właściwy zbiornik. Bardzo wygodna rączka ułatwia łapanie zabawek do środka (dzieciaki uwielbiają to robić) a dzięki dziurkom w pojemniku woda z zabawek spokojnie sobie ścieka na dól (dlatego wieszamy go w takim miejscu, żeby pod spodem mogło kapać). Na głowie zwierzątka jest zrobiona również specjalna półka, na której zmieści się szampon, mydło i gąbka. Wiszące myjki i inne akcesoria można powiesić na łapkach żabki lub czułkach biedronki, dzięki czemu zachowamy jeszcze większy porządek.

DSC_3270

Jeśli miałabym poszukać jakichś wad, to wymieniłabym chyba pojemność koszyczka na zabawki, bo nie ma takiego pojemnika, który pomieściłby wszystkie nasze zabawki :) Boon jest naprawdę sporej wielkości — mieścimy tam kilkadziesiąt piankowych literek i bańki Boon, i jest jeszcze trochę miejsca w środku, ale zabawek kąpielowych mamy znacznie więcej. Ale nie ma tego złego — ograniczona pojemność brzucha żaby sprawiła, że zabawki zostały podzielone na 2 części. Te, które nie mieszczą się do organizera zostały schowane :)

Cena organizera nie należy do najniższych (208 zł), ale pojemniki są naprawdę bardzo porządnie wykonane i wytrzymają z całą pewnością tak długo, jak długo wasze dzieci będą bawić się w wannie zabawkami.

Naszą żabę nabyłam TUTAJ, w którym można kupić również pozostałe modele (wieloryb i biedronka). Polecam zakup każdemu, kto szuka porządku w łazience i jest skłonny powiesić sobie nad wanną jakieś zwierzę :)

boon

Zawarty w tym wpisie link do sklepu Mamagama, to link afiliacyjny. Oznacza to, że jeśli klikając na niego dokonasz zakupu, to ja otrzymam z tego tytułu drobną prowizję. W żaden sposób nie wpływa to na cenę, którą Ty zapłacisz, ale dla mnie będzie sygnałem, że cenisz moją rekomendację :)

Zobacz
więcej

Makedo — narzędzia do konstruowania DIY

Makedo — narzędzia do konstruowania DIY

Jeśli sami w dzieciństwie uwielbialiście tworzyć konstrukcje z kartonu, to będziecie zachwyceni tą zabawką! Zestaw narzędzi do konstruowania Makedo, to zabawka, o której marzyliście w dzieciństwie i którą zapragniecie kupić swojemu dziecku!

Bugaboo Dragonfly — wózek stworzony do miasta

Bugaboo Dragonfly — wózek stworzony do miasta

Bugaboo Dragonfly to najnowszy model holenderskiego producenta, który ma być miejskim wózkiem przyszłości. Jeśli w związku z tym spodziewacie się, że lata i sam zajmuje się małym pasażerem, to niestety nic z tego.