Lecę do Kolonii na Kind + Jugend 2015!

Lecę do Kolonii na Kind + Jugend 2015!

Ależ ekscytacja! Targi King und Jugend, które co roku odbywają się w niemieckiej Kolonii, to jedne z największych na świecie targów skupionych na produktach dla dzieci i rodziców. Tutaj można zobaczyć ponad 1000 stoisk z bardziej lub mniej wymyślnymi produktami z całego świata. W tym roku będę miała możliwość uczestniczenia w nich po raz drugi. Udało mi się tu przyjechać w 2013 roku na początku mojej blogerskiej przygody. W tym roku otrzymałam akredytację prasową, z czego cieszę się jak głupia, bo już nie będę musiała odpowiadać setki razy na pytanie „Seller or distibutor?”. A nawet jeśli ktoś je zada, to odpowiem „Journalist! Ha!” ;)

Jaram się tym jak dzieciak, bo dla mnie jako blogerki jest to jedno z ważniejszych wydarzeń w ciągu roku. Na tanie bilety lotnicze polowałam już w kwietniu, a wniosek o akredytację złożyłam w czerwcu. Teraz przebieram nogami, bo już wkrótce będę w moim gadżetowym raju :) Dodatkowym elementem tego czterodniowego wyjazdu jest fakt, że po raz pierwszy zostawiam Helę na dłużej niż jeden dzień, nie wiem czy damy radę, ale biletów przebukować się nie da. Babcia twierdzi, że sobie poradzi.

Chciałabym żebyście wy też mogli oglądać to samo, co ja, w związku z tym zamierzam wrzucać mnóstwo zdjęć na Instagram (marysia_gorecka) i część z nich na Facebooka (ale na pewno nie wszystkie). Będzie też możliwość oglądania tego, co i ja oglądam na moim Snapchacie (to taka aplikacja w telefonie, z której głównie korzystają dzieciaki i blogerzy ;)). Jeśli macie ochotę popatrzeć, co ja tam robię, to zainstalujcie na swoim telefonie snapchata i zacznijcie mnie obserwować (mamygadzety). Oczywiście będzie też podsumowanie wyjazdowe na blogu, no ale na nie trzeba będzie chwilę poczekać :)

Z dobrych wiadomości. Przejrzałam listę polskich wystawców i muszę powiedzieć, że jestem bardzo pozytwnie zaskoczona, bo wystawia się tam coraz więcej świetnych polskich marek! Ja na pewno zajrzę do Whisbear, MayLily, Lilu, EmelLa Millou, Lamps & Co, Memola, Poofi, Woodies :)

Do zobaczenia na Instagramie i Snapchacie :)

Zobacz
więcej

Rodzinne wakacje w Arłamowie, czyli relaks dla każdego

Rodzinne wakacje w Arłamowie, czyli relaks dla każdego

Nasze tegoroczne wakacje rozpoczęły się z przytupem, bo zaczęliśmy je rodzinnym wyjazdem na kilka dni do hotelu Arłamów. Gdyby dwa lata temu ktoś mi powiedział, że zakocham się w tym miejscu, to bym nie uwierzyła.