Lecę do Kolonii na Kind + Jugend 2015!

Lecę do Kolonii na Kind + Jugend 2015!

Ależ ekscytacja! Targi King und Jugend, które co roku odbywają się w niemieckiej Kolonii, to jedne z największych na świecie targów skupionych na produktach dla dzieci i rodziców. Tutaj można zobaczyć ponad 1000 stoisk z bardziej lub mniej wymyślnymi produktami z całego świata. W tym roku będę miała możliwość uczestniczenia w nich po raz drugi. Udało mi się tu przyjechać w 2013 roku na początku mojej blogerskiej przygody. W tym roku otrzymałam akredytację prasową, z czego cieszę się jak głupia, bo już nie będę musiała odpowiadać setki razy na pytanie „Seller or distibutor?”. A nawet jeśli ktoś je zada, to odpowiem „Journalist! Ha!” ;)

Jaram się tym jak dzieciak, bo dla mnie jako blogerki jest to jedno z ważniejszych wydarzeń w ciągu roku. Na tanie bilety lotnicze polowałam już w kwietniu, a wniosek o akredytację złożyłam w czerwcu. Teraz przebieram nogami, bo już wkrótce będę w moim gadżetowym raju :) Dodatkowym elementem tego czterodniowego wyjazdu jest fakt, że po raz pierwszy zostawiam Helę na dłużej niż jeden dzień, nie wiem czy damy radę, ale biletów przebukować się nie da. Babcia twierdzi, że sobie poradzi.

Chciałabym żebyście wy też mogli oglądać to samo, co ja, w związku z tym zamierzam wrzucać mnóstwo zdjęć na Instagram (marysia_gorecka) i część z nich na Facebooka (ale na pewno nie wszystkie). Będzie też możliwość oglądania tego, co i ja oglądam na moim Snapchacie (to taka aplikacja w telefonie, z której głównie korzystają dzieciaki i blogerzy ;)). Jeśli macie ochotę popatrzeć, co ja tam robię, to zainstalujcie na swoim telefonie snapchata i zacznijcie mnie obserwować (mamygadzety). Oczywiście będzie też podsumowanie wyjazdowe na blogu, no ale na nie trzeba będzie chwilę poczekać :)

Z dobrych wiadomości. Przejrzałam listę polskich wystawców i muszę powiedzieć, że jestem bardzo pozytwnie zaskoczona, bo wystawia się tam coraz więcej świetnych polskich marek! Ja na pewno zajrzę do Whisbear, MayLily, Lilu, EmelLa Millou, Lamps & Co, Memola, Poofi, Woodies :)

Do zobaczenia na Instagramie i Snapchacie :)

Zobacz
więcej

Z dziećmi w góry – Szlak Drewnianych Arbuzów

Z dziećmi w góry – Szlak Drewnianych Arbuzów

Nie jest łatwo przekonać do chodzenia po górach najmłodszych turystów. Na szlakach zazwyczaj szybko się nudzą, a co istotne te najprostsze górskie trasy idealne dla małych dzieci, często są oblegane przez turystów, co zdecydowanie zmniejsza ich atrakcyjność.

Weekend z dziećmi w Gdańsku

Weekend z dziećmi w Gdańsku

Kiedy kilka miesięcy temu Instytut Kultury Miejskiej w Gdańsku zaprosił nas na długi sierpniowy weekend do tego przepięknego miasta, to nawet sobie nie wyobrażałam, jak wspaniały to będzie wyjazd i ile się tam będzie w tym czasie działo.