Mamy Gadżety na Blog Forum Gdańsk

Mamy Gadżety na Blog Forum Gdańsk

Blog właśnie skończył 9 miesięcy a ja piszę 115 notkę. Kiedy zaczynałam pisać blog, w ogóle nie zastanawiałam się, jak to będzie wyglądać w przyszłości, na jak długo wystarczy mi zapału do pisania i w jaki sposób połączę pracę zawodową, posiadanie rodziny i pisanie bloga. Ku własnemu zaskoczeniu przez te 9 miesięcy nie skończyły mi się ani pomysły, ani chęć do pisania, co więcej mam bardzo dużo planów na przyszłość związanych z blogiem.

Tym bardziej cieszy mnie fakt rosnącej popularności bloga, coraz większej liczby czytelników i rosnącej ilości komentarzy. Coraz częściej trafiają też do mnie prywatne wiadomości, w których doradzam wam przy zakupie różnych produktów (głównie wózków :)), co jest dla mnie nowością, bo do tej pory doradzałam jedynie znajomym :)

Dzięki Wam mój blog staje się coraz większy i zaczyna być zauważany jako część tak zwanej „blogosfery parentingowej”, co jest dla mnie bardzo dużym wyróżnieniem. Moim póki co najważniejszym blogowym osiągnięciem jest zakwalifikowanie się na tegoroczny Blog Forum Gdańsk, który odbędzie się w najbliższy weekend. Jest to chyba największe spotkanie blogerów (będzie nas 270), na którym nie tylko możemy się nawzajem poznać i zobaczyć w rzeczywistości, ale mamy też szansę porozmawiać. To, co najbardziej mnie kusi w programie to prelekcje blogerów, którzy piszą o rzeczach znacznie ważniejszych niż wózek czy puzzle ;) Naprawdę nie mogę się doczekać prelekcji pracującej w hospicjum Agnieszki, niepełnosprawnego Łukasza oraz blogującego benedyktyna – ojca Leona. Liczę na to, że Blog Forum Gdańsk zainspiruje mnie do szukania nowych pomysłów na Mamy Gadżety :)

Jeśli wy też chcielibyście zobaczyć forumowe prelekcje, to macie taką możliwość. Konferencja będzie transmitowana na żywo na www.blogforumgdansk.pl i www.facebook.com/blogforumgdansk. Zachęcam do zapoznania się z programem. Moja intuicja mówi mi, że sobotnie prelekcje Bloger-Człowiek, Bloger-Obywatel i Bloger-Pasjonat będą bardzo ciekawe nie tylko dla blogerów.

Zobacz
więcej

Rodzinne wakacje w Arłamowie, czyli relaks dla każdego

Rodzinne wakacje w Arłamowie, czyli relaks dla każdego

Nasze tegoroczne wakacje rozpoczęły się z przytupem, bo zaczęliśmy je rodzinnym wyjazdem na kilka dni do hotelu Arłamów. Gdyby dwa lata temu ktoś mi powiedział, że zakocham się w tym miejscu, to bym nie uwierzyła.