Mamy Gadżety – nowa odsłona

Mamy Gadżety – nowa odsłona

Po kilku miesiącach pracy przeplatanej dolegliwościami ciążowymi, wizytami u lekarzy, wyjazdami z dziećmi i porodem udało się :) Mamy Gadżety wyglądają teraz zupełnie inaczej, chociaż dokładnie tak, jak chciałam. Jest bardziej przejrzyście, przyjaźniej i ładniej. Mam nadzieję, że nowa odsłona podoba wam się tak samo jak mi :)

Wszystko, co widzicie jest zasługą whyblack – chłopaki spisali się na 6, biorąc pod uwagę fakt, że pracowali nad blogiem w najgorszym możliwym momencie – wtedy kiedy nie kierował mną mózg tylko hormony ciążowe :) W sumie do ostatniej chwili nie było wiadomo, czy po porodzie nie powiem, że nigdy nie widziałam brzydszego bloga i, że to niemożliwe żebym kiedykolwiek coś takiego zaakceptowała :)

Zmiana wyglądu zapowiada też kilka nowych rzeczy, które już wkrótce pojawią się na blogu :)

Tagi:

Zobacz
więcej

Z dziećmi w góry – Szlak Drewnianych Arbuzów

Z dziećmi w góry – Szlak Drewnianych Arbuzów

Nie jest łatwo przekonać do chodzenia po górach najmłodszych turystów. Na szlakach zazwyczaj szybko się nudzą, a co istotne te najprostsze górskie trasy idealne dla małych dzieci, często są oblegane przez turystów, co zdecydowanie zmniejsza ich atrakcyjność.

Weekend z dziećmi w Gdańsku

Weekend z dziećmi w Gdańsku

Kiedy kilka miesięcy temu Instytut Kultury Miejskiej w Gdańsku zaprosił nas na długi sierpniowy weekend do tego przepięknego miasta, to nawet sobie nie wyobrażałam, jak wspaniały to będzie wyjazd i ile się tam będzie w tym czasie działo.