PROJEKT ODPIELUCHOWANIE

PROJEKT ODPIELUCHOWANIE

Jeśli właśnie zabierasz się za odpieluchowanie swojego dziecka, to bardzo dobrze trafiłaś! Zebrałam tutaj wszystkie najbardziej przydatne recenzje i poradniki, które pomogą ci w miarę szybko i jak najmniej boleśnie przejść przez ten zazwyczaj niezbyt łatwy proces!

Koniecznie musisz przeczytać recenzję książki „Mamo, chcę kupę!”, a potem także książkę! To jest coś, co pozwoli ci zrozumieć, dlaczego tak często odpieluchowanie nie jest zbyt proste. Być może skorzystasz też z metod proponowanych przez autorkę książki.

W „Poradniku zdeterminowanej matki” przeczytasz o tym, jakie gadżety mogą ci ułatwić odpieluchowanie dziecka. Na pewno nie są to niezbędne produkty, ale mogą sporo ułatwić.

Zapraszam też na przegląd nocników, jeśli jeszcze nie wiesz, jakie cechy powinien mieć dobry nocnik. A zestawienie nocników turystycznych ułatwi ci podjęcie decyzji, który nocnik turystyczny sprawdzi się u was najlepiej na placu zabaw, w trakcie spacerów czy dłuższych wyjazdów! Bo szybki dostęp do nocnika na żądanie to dużo łatwiejsze odpieluchowanie.

Zapraszam do lektury!

odpieluchowanie
odpieluchowanie

Spodobał Ci się mój artykuł? Polub go i poleć znajomym :)

Zawarte w tym wpisie linki, to linki afiliacyjne. Oznacza to, że jeśli klikając w nie, dokonasz zakupu, to ja otrzymam z tego tytułu drobną prowizję. W żaden sposób nie wpływa to na cenę, którą Ty zapłacisz, ale dla mnie będzie sygnałem, że cenisz moją rekomendację :)

Zobacz
więcej

Wybieramy pierwszą hulajnogę dla dziecka

Wybieramy pierwszą hulajnogę dla dziecka

Rowerek jest często pierwszym poważnym zakupem związanym z dziecięcą aktywnością na świeżym powietrzu (bo wiaderka i łopatki nie liczymy!). I bardzo dobrze, bo jazda na rowerze to ważna umiejętność.

Kurtki i kombinezony, czyli jak kupować zimową odzież dla dzieci?

Kurtki i kombinezony, czyli jak kupować zimową odzież dla dzieci?

Zakup zimowej odzieży dla dzieci to zazwyczaj dość duże wyzwanie dla rodzicielskiego portfela. Bo jakbyśmy nie szukali to taka zimowa odzież nawet dla dwójki dzieci, dają w sumie pokaźną kwotę! Nic więc dziwnego, że szukamy oszczędności i staramy się nie przepłacać.