Orange Open, czyli ja zostaję gwiazdą reklamy, a wy wygrywacie super nagrody

Orange Open, czyli ja zostaję gwiazdą reklamy, a wy wygrywacie super nagrody

Uważni czytelnicy, którzy z niecierpliwością czekają na moje wpisy, a później czytają je z wypiekami na twarzy wiedzą już, że od 2 tygodni testuję usługę Orange Open. Ci bardziej skupieni na materialnych aspektach życia z całą pewnością pamiętają, że na blogu miał się odbyć super konkurs z wypasionymi nagrodami :) I oto nadszedł ten dzień. Dzisiaj ogłaszam konkurs, ale zanim przejdę do meritum musicie przejść przez kolejnych kilka akapitów!

Co testuję w ramach usługi Orange Open? Mamy teraz w domu Internet, telewizję oraz telefon stacjonarny i mobilny od Orange. Szczerze mówiąc dla mnie jako osoby odpowiedzialnej za płacenie rachunków w domu, jest to super ułatwienie. Do tej pory dostawałam 4 różne rachunki za te usługi – skłamałabym gdybym powiedziała, że nigdy o żadnym nie zapomniałam – wielokrotnie zdarzało mi się o którymś rachunku zapomnieć, albo po prostu go zgubić, telewizję kilka razy nam odłączano ku rozpaczy dzieci. Teraz dostaję jeden rachunek więc szansa, że o nim zapomnę jest niewielka (zwłaszcza, że brak Internetu w domu spowodowany z mojej winy mógłby być wstępem do rozwodu ;)). Po drugie w usłudze Orange Open jest po prostu taniej, więc nasze rachunki są niższe :)

Moja współpraca z marką Orange polega nie tylko na testowaniu ich usług, ale również na udostępnieniu swej ciążowej, nieco zaokrąglonej twarzy w kampanii reklamowej. Trochę chciałam ich oszukać i kiedy poprosili mnie o zdjęcie na stronę www.12konwergentnych.pl, to wybrałam takie, na którym wyglądam uroczo i nieciążowo :D Niestety Orange był sprytniejszy, bo przysłał do mojego domu ekipę filmową w postaci zacnych osobistości internetowych (czyli Ilonę i Krzysztofa), których zadaniem miało być nagranie filmu reklamowego ze mną i moją okrągłą twarzą w roli głównej. Oczywiście okazało się, że jest u nas sporo istot z parciem na szkło, więc w filmie wystąpił też mąż Michał i pies Denis :)

Ja siebie bardzo nie lubię oglądać i słuchać (ale to podobno cecha wszystkich wybitnych aktorów ;)), więc obejrzałam film raz. Słyszałam opinie, że jest całkiem dobry i udało mi się uniknąć kompromitacji – to na pewno dzięki temu, że robiliśmy mnóstwo dubli, a później zaprosiliśmy ekipę filmową na grilla :) Jeśli więc macie ochotę zobaczyć jak wyglądam, jak mieszkam, jak mówię i co robię, kiedy nie jestem w pracy – to zapraszam! Na znak aprobaty możecie film polubić, albo skomentować :) Jeśli efekt nie będzie was zadowalał, to możecie napisać mi to w mailu (znacie zasadę, że chwalimy zawsze publicznie, a krytykujemy w cztery oczy?).

A teraz przechodzę już do tego, na co wszyscy czekacie – czyli KONKURS! Co możecie wygrać? Pakiet Orange Open (czyli telefon stacjonarny i komórkowy, Neostrada, Internet mobilny, Telewizja) na 12 miesięcy (czyli jakby nie liczyć wychodzi rok) oraz wodoodporny smartfon Sony Xperia Z1 Compact. Zwycięzca jest jeden i zgarnia wszystko :) A teraz zadanie konkursowe:

W ramach usługi Orange Open testuję również Inteligentny Dom, czyli usługę która pozwala mi zdalnie zarządzać domem. W ramach Inteligentnego Domu dostępnych jest kilka urządzeń, takich jak: czujnik dymu, czujnik otwarcia drzwi i okien, czujnik ruchu, czujnik zalania, kamera i przełącznik do gniazdka. Gdybyście mogli zdecydować jakie jeszcze urządzenie do zarządzania domem miałoby być dostępne w Inteligentnym Domu, to co to powinno być? Oczywiście w konkursie liczę na waszą kreatywność :)

Jednoosobowe jury, ze mną jako przewodniczącą dokona wyboru pomysłu, który ma szansę pchnąć świat do przodu. Odpowiedzi zamieszczajcie w komentarzach pod tym wpisem od teraz aż do 4 czerwca (pamiętajcie, żeby zostawić też swój adres e-mail). 6 czerwca dokonam rozwiązania konkursu i ogłoszę kto został zwycięzcą. Jak wiecie, roczne pakiety Orange Open i telefony Sony Xperia Z Compact na drzewach nie rosną, więc warto się nieco wysilić :)

A jeśli chcielibyście zobaczyć kto jeszcze wziął udział w akcji, u kogo można wygrać takie nagrody i co dokładnie napisane jest w regulaminie konkursu to wchodźcie na stronę akcji.

POWODZENIA!

Tagi:

Zobacz
więcej

Bezpieczna droga do żłobka, szkoły i przedszkola

Bezpieczna droga do żłobka, szkoły i przedszkola

Już za chwilkę będziemy znowu odprowadzać swoje dzieci do szkoły, przedszkola czy żłobka. Zapewne jeśli pogoda pozwoli, to będziemy chodzić pieszo, czy jeździć rowerem, ale jeśli mamy daleko, albo pogoda zacznie zawodzić, to prawdopodobnie zaczniemy w tym celu używać samochodu.