Wrześniowe spotkanie Klubu Mam Ekspertek

Wrześniowe spotkanie Klubu Mam Ekspertek

Dzisiaj odbyło się trzecie spotkanie Klubu Mam Ekspertek, na którym razem z innymi blogującymi mamami miałam możliwość zobaczenia różnych bardziej lub mniej przydatnych nowości z kategorii akcesoriów dziecięcych. Mieliśmy też okazję posłuchać i porozmawiać z gościem specjalnym, którym był Paweł Zawitkowski – fizjoterapeuta i autor kilku książek na temat pielęgnacji i rozwoju dzieci. Wstyd się przyznać, ale dwie książki Pawła dostałam już w maju w prezencie i do tej pory leżały w kolejce do czytania.

W trakcie spotkania okazało się, że Paweł nie tylko ma ogromną wiedzę i doświadczenie w pracy z dziećmi jako fizjoterapeuta, ale również ma bardzo zdroworozsądkowe podejście do opieki i wspierania rozwoju dzieci. Teraz planuję jak najszybsze nadrobienie zaległości w lekturze. Mam nadzieję, że już wkrótce na blogu pojawi się recenzja wszystkich trzech książek z serii „Mamo, Tato co Ty na to?”.

Z nowości (i nie tylko), które mogłyśmy zobaczyć na spotkaniu warto wymienić pojemniki na drugie śniadanie marki Goodbyn. W niczym nie przypominają one tych śniadaniówek, które ja nosiłam do szkoły. Goodbyn to wielokomorowe pudełka, do których można schować nie tylko kanapkę, ale też różne przekąski dla dzieci. Po wypełnieniu całości jedzeniem nasze dziecko na pewno nie umrze w szkole z głodu. Jeśli ktoś z was ma dziecko w wieku szkolnym i szuka pomysłowego pojemnika na śniadanie dla dziecka, to warto przyjrzeć się tym produktom. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

zestaw
Pojemnik Goodbyn, naklejki Room Mates i kostka Snooze Baby

Produkty, które mnie najbardziej zafascynowały to naklejki na ścianę Room Mates. Do tej pory dekorowanie pokoju naklejkami kojarzyło mi się z obdrapaną farbą, albo naklejkami, które po pierwszym kontakcie z moimi dziećmi były do wyrzucenia. Naklejki Room Mates zaskoczyły mnie nie tylko trwałością, możliwością wielokrotnego odklejania i przyklejania (bez niszczenia ściany i naklejki), ale też ogromnymi możliwościami w aranżacji wystroju. Ponieważ dostałam kilka takich naklejek do testów, to już niedługo na blogu będzie można przeczytać, jak sprawdziły się u mnie.

Na koniec spotkania miałyśmy okazję zobaczyć zabawki marki Snooze Baby, która specjalizuje się w produkcji materiałowych zabawek z metkami dla niemowląt. W ofercie tej marki udało mi się znaleźć też coś dla starszych dzieci – magiczną kostkę, która wciągnęła mnie tak bardzo, że nie mogłam przestać się nią bawić. Ciekawe, czy Lili i Frankowi kostka spodoba się tak jak mi.

Oprócz książki Pawła Zawitkowskiego, naklejek na ścianę Room Mates, magicznej kostki Snooze Baby do przetestowania dostałam również Story Puzzle (z Samolotów!) i Baby Puzzle marki Trefl oraz bidon z rurką matki BabyOno. Wszystkie recenzje pojawią się już wkrótce na blogu, a jeśli któraś z nich interesuje was bardziej niż inne to dajcie znać w komentarzach. Dostosuję kolejność pisania do waszych życzeń :)

Jeśli chcecie przeczytać więcej o Klubie Mam Ekspertek to zapraszam tutaj.

20130914-200458.jpg

Zobacz
więcej

Rodzinne wakacje w Arłamowie, czyli relaks dla każdego

Rodzinne wakacje w Arłamowie, czyli relaks dla każdego

Nasze tegoroczne wakacje rozpoczęły się z przytupem, bo zaczęliśmy je rodzinnym wyjazdem na kilka dni do hotelu Arłamów. Gdyby dwa lata temu ktoś mi powiedział, że zakocham się w tym miejscu, to bym nie uwierzyła.