Ubrania do karmienia Cool Mama

Ubrania do karmienia Cool Mama

Cool Mama to marka ubrań dla ciężarnych i karmiących kobiet stworzona przez Kasię, która sama jest ciężarną i karmiącą mamą. Zgadnijcie co ją zainspirowało do stworzenia własnej linii ubrań? Nie wiem jak wy, ale ja i Kasia mamy podobne zdanie na temat odzieży dla mam karmiących – taka praktycznie nie istnieje. Można oczywiście chodzić w koszulach, ale jeśli chcemy chociaż raz założyć coś innego to pojawia się problem. Ja stawałam na głowie, żeby wyglądać po ludzku, czuć się dobrze i móc karmić, a Kasia po prostu usiadła i zaprojektowała ubrania, które spełniają wszystkie trzy warunki :)

Bardzo często karmię w miejscach publicznych, ale zależy mi na tym, żeby zachować wówczas chociaż minimum intymności. Kiedy dowiedziałam się w październiku, że razem z Helenką jadę na dwudniowy Blog Forum Gdańsk to dopadła mnie panika. Szukałam czegoś w czym będę wyglądać ładnie i co umożliwi karmienie dziecka nawet podczas publicznych występów. Dzięki Hafiji trafiłam do Kasi, a dzięki Kasi do Gdańska poleciałam z moją przepiękną chabrową karmiąco-ciążową sukienką, w której nie tylko ładnie wyglądałam, ale również mogłam bez problemu karmić. Dodatkowym plusem było zamaskowanie jeszcze nieidealnego pociążowego brzucha :)

IMG_4049agnieszka-wanat copyDzięki bocznym rozcięciom karmienie w tej sukience jest wyjątkowo dyskretne, co ja sobie BARDZO cenię. Sukienka tak dobrze sprawdzała się przy wszelkich bardziej oficjalnych okazjach, że postanowiłam u Kasi zamówić też bardziej sportowe bluzki z takim samym patentem karmiącym :) Dzięki temu za każdym razem kiedy wychodzę z Helą na dłużej, mogę się czuć swobodnie. Ku rozpaczy wszystkich nadgorliwych ochroniarzy z centrów handlowych zorientowanie się, że karmię Helę jest w ubraniach Cool Mama naprawdę bardzo trudne. IMG_4053agnieszka-wanat copyDlatego jeśli cenicie sobie dyskrecję podczas karmienia, to bardzo polecam zapoznanie się z projektami Kasi. Wybierać możecie z pośród kilku modeli sukienek, tunik i bluzek. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie :) Specjalnie dla moich czytelniczek Kasia przygotowała rabat 10% na hasło mamygadżety, a jeśli poszperacie głębiej na stronie to znajdziecie również kolekcję dziecięcą – cudownie mięciutkie pajacyki i dresy dziecięce! Zapraszam do oglądania i kupowania o TUTAJ!

IMG_1484

Zdjęcie na okładce, oraz dwa pierwsze w tekcie: Aguincredible by Agnieszka Wanat

Zobacz
więcej

Podpisane.pl – sposób na podpisanie rzeczy

Podpisane.pl – sposób na podpisanie rzeczy

O podpisane.pl usłyszałam w telewizji śniadaniowej — pomysł na sprzedawanie naklejek i naszywek na rzeczy maluchów był odpowiedzią na ciągłe gubienie się rzeczy dziecka w żłobkach i przedszkolach.