Wasze ulubione teksty z 2015 roku

Wasze ulubione teksty z 2015 roku

Dzisiaj zapraszam was na zestawienie 5 najczęściej czytanych tekstów, które zostały opublikowane na moim blogu w 2015 roku. Szczerze mówiąc jestem bardzo zaskoczona tym, co znalazło się na pierwszym miejscu, bo zazwyczaj były to teksty zupełnie innego typu :)

Miejsce 5: Shnuggle – wyjątkowy kosz Mojżesza

Recenzja jednego z moich ulubionych gadżetów do spania dla noworodka i małego niemowlaka. To była nowość na polskim rynku i jeden z ładniejszych przedmiotów, który w minionym roku trafił w moje ręce. Ten wpis cieszył się ogromnym zainteresowaniem, co widać po wyniku. Rzadko które recenzje potrafią zanotować kilkanaście tysięcy odsłon, bo zazwyczaj zainteresowana jest nimi wąska grupa czytelników. Z koszem Shnuggle było inaczej :)

shnuggle-3404-2

Miejsce 4: Jak sprawić, żeby dzieci przestały chorować?

Listopadowy tekst, w którym zdradzam jedyną i absolutnie niezawodną metodę na pożegnanie się ze wszystkimi przeziębieniami, gorączkami i wirusami nękającymi wasze dzieci. Spróbujcie, zadziała!

Fever, measuring temperature to a baby

Miejsce 3: Jak przygotować się do pierwszego posiłku dziecka?

To jeden z pierwszych wpisów, który powstał w ramach mojej współpracy z Gerberem. Moim skromnym zdaniem rewelacyjny poradnik, który powinien przeczytać każdy rodzic przymierzający się do rozszerzenia diety dziecka o stałe posiłki :)

pierwszy posilek-4944-2

Miejsce 2: Dobre rodzicielstwo to delektowanie się

To jeden z moich ulubionych wpisów, dość osobisty. O tym, jak zmieniało się moje macierzyństwo razem z upływającym czasem i powiększającą się liczbą dzieci. Za każdym razem, gdy czytam ten tekst, to mnie kusi :) Chciałabym się dowiedzieć, jak zmieniłoby mnie następne dziecko.

mary-brzuch8

Miejsce 1: 5 pomysłów na „łóżeczko” dla noworodka

To dla mnie wielka niespodzianka, bo naprawdę wpisy gadżetowe zazwyczaj nie są tak popularne, jak te, w których dzielę się z Wami tym, co wytworzy mój umęczony mózg. No, ale może temat faktycznie jest popularny i wielu przyszłym rodzicom spędza sen z powiek, a jak i tak po nocach nie śpią, to łażą po Internetach i wpadają na ten tekst. W każdym razie wpis na pewno bardzo się przyda wszystkim przyszłym rodzicom :)

okladka-4727

Bardzo mnie ciekawi, czy moi stali czytelnicy, którzy nie wpadają tu z przypadku, zgadzają się z tym, co podpowiedział mi Google Analytics :) Jeśli macie jakieś swoje ulubione teksty z tego roku, które waszym zdaniem absolutnie powinny znaleźć się w takim rankingu, to dajcie znać w komentarzach. Bardzo chętnie o nich poczytam :)

Zobacz
więcej

Pierwsza podróż z niemowlakiem — mój niezbędnik

Pierwsza podróż z niemowlakiem — mój niezbędnik

Ręka do góry, kto z rodziców zastanawiał się nad tym, kiedy jest dobry moment na pierwszą podróż z niemowlakiem? Czy na pierwsze wakacje można zabrać ze sobą dwumiesięczne niemowlę, czy lepiej poczekać, aż nieco podrośnie?