Najpopularniejsze mamy gadżety 2013 roku

Najpopularniejsze mamy gadżety 2013 roku

Ponieważ do północy zostało mniej więcej 12 godzin mam coś dla wszystkich fanów podsumowań :) Przed wami siedem najbardziej popularnych gadżetów, które recenzowałam przez ostatnie 10 miesięcy prowadzenia bloga. Odliczamy!

7. Organizer Munchkin

Jeden z moich pierwszych gadżetowych nabytków. Sprowadzony z Wielkiej Brytanii w czasach, kiedy w Polsce takie rzeczy były niedostępne. Szczerze mówiąc teraz nie jest dużo lepiej, bo często pytacie się, gdzie można kupić taki organizer  :)

munchkin

6. Phil & Teds Vibe

Wózek, który pozwolił mi na swobodne poruszanie się z dwójką dzieci.

Vibe jako podwójna spacerówka

5. Nosidło ergonomiczne Tula

Fantastyczne nosidło, które sprawiło, że pokochałam noszenie dzieci.

Tula

4. Smoczek Bibi

To nie tylko recenzja pierwszego Frankowego smoczka, ale też moja opinia na temat tego dlaczego dzieci powinny używać smoczków.

bibi

3. Bugaboo Cameleon

Mój pierwszy wózek, od którego zaczęła się moja wózkomania. Kiedy go kupiłam był w Polsce bardzo mało popularny, a teraz coraz częściej widuję go na ulicach.

cameleon

2. Ubranka Lupilu

Jak widać nie tylko ja jestem wielką fanką ubranek z Lidla, bo liczba odsłon tej recenzji i dyskusji na temat ubranek jest bardzo duża :) Dla mnie to najfajniejsze ubranka na co dzień.

lupilucol

1. Kosz mojżesza

Moim zdaniem jest to idealne łóżeczko dla noworodka i coś w tym musi być, bo drugiej tak często czytanej recenzji na moim blogu nie ma :)

Kosz Mojzesza

Tagi:

Zobacz
więcej

Podpisane.pl – sposób na podpisanie rzeczy

Podpisane.pl – sposób na podpisanie rzeczy

O podpisane.pl usłyszałam w telewizji śniadaniowej — pomysł na sprzedawanie naklejek i naszywek na rzeczy maluchów był odpowiedzią na ciągłe gubienie się rzeczy dziecka w żłobkach i przedszkolach.