Poradnik Wiosenny, czyli hulajnogi, rowerki i inne wiosenne gadżety

Poradnik Wiosenny, czyli hulajnogi, rowerki i inne wiosenne gadżety

W końcu przyszła wiosna, tym razem na dłużej niż dwa dni! W związku z tym mam dla was poradnik, który odpowie na wszelkie pytania związane z rowerowo-hulajnogową aktywnością dziecięcą. Uaktualniłam nieco zeszłoroczne wpisy i dodałam trochę nowości, dzięki czemu w jednym miejscu znajdziecie odpowiedź na pytanie jaki wybrać kask, jak kupować hulajnogę czy rowerek biegowy, jak jeździć na rowerze z maluchem, a nawet jak przerobić rower po starszym bracie dla młodszej siostry :)

Częstujcie się! Dziękować nie musicie, zdecydowanie bardziej wolę, kiedy podajecie mój Poradnik Wiosenny dalej :) No i żeby nie było, pewnie w najbliższym czasie pojawią się nowe recenzje fotelikowo-rowerowo-hulajnogowe :)

poradnik wiosenny poradnik wiosenny poradnik wiosenny poradnik wiosenny

PORADNIK WIOSENNY

PORADNIK WIOSENNY

RECENZJE ROWERKÓW I HULAJNÓG

mini micro poradnik wiosenny

RECENZJE FOTELIKÓW ROWEROWYCH

Zobacz
więcej

Jak wybrać nosidełko dla dziecka?

Jak wybrać nosidełko dla dziecka?

Na samym początku mojego macierzyństwa myślałam, że wybór nosidełka jest bardzo prosty. Wystarczy kupić nosidełko marki Tula, ewentualnie Manduca. Potem kupiłam Tulę i okazało się, że wbrew temu, co myślałam, nie jest to nosidło idealne.

Wybieramy pierwszą hulajnogę dla dziecka

Wybieramy pierwszą hulajnogę dla dziecka

Rowerek jest często pierwszym poważnym zakupem związanym z dziecięcą aktywnością na świeżym powietrzu (bo wiaderka i łopatki nie liczymy!). I bardzo dobrze, bo jazda na rowerze to ważna umiejętność.